خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
منچستریونایتد با پیروزی 4-1 مقابل وستهام، به نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس صعود کرد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان ژوزه مورینیو که در چند دیدار خانگی اخیرشان موفق به شکست دادن حریفان نشده بودند، در دیدار امشب از موقعیت های شان بهتر استفاده کردند و توانستند به یک پیروزی شیرین برسند.

یونایتد بازی را بهتر آغاز کرد و تنها 3 دقیقه از بازی سپری شده بود که زلاتان گل اول را به ثمر رساند. توپ ربایی رونی در میانه زمین و پاس او برای میختاریان، در نهایت زلاتان را در موقعیت تک به تک قرار داد و او هم با یک ضربه ساده، کار را تمام کرد.

بعد از این گل، تیم میهمان تا اندازه ای پیش کشید و این فرصت در اختیار منچستریونایتد قرار گرفت تا روی ضدحملات، دروازه این تیم را تهدید کرد. آنها چند بار تا آستانه زدن گل دوم پیش رفتند اما واکنش های آدریان، مانع از باز شدن دروازه وستهام شد.

در مقابل، این وستهام بود که در دقیقه 35، به گل تساوی رسید. ابتدا این دیمیتری پایت بود که با یک شوت تماشایی، دروازه دخیا را تهدید کرد اما بعد از اینکه دروازه بان منچستریونایتد توپ را به طور ناقص دفع کرد، اشلی فلچر توپ برگشتی را به گوشه دروازه فرستاد.

در دقایق باقی مانده نیمه اول دو تیم نمایش متعادلی داشتند و در نهایت این نیمه با تساوی 1-1 به پایان رسید.

منچستریونایتد در آغاز نیمه دوم هم نمایش بهتری داشتند و در سومین دقیقه این نیمه هم به گل رسید. اشتباه پایت، یک فرصت خوب را نصیب یونایتدها کرد و در نهایت پاس رو به عقب میخیتاریان را مارسیال با یک بغل پای دقیق، تبدیل به گل کرد.

بعد از این گل روند بازی متعادل شد و وستهام هم موقعیت هایی داشت؛ هرچند باز هم این یونایتدها بودند که فرصت های خطرناک تری روی دروازه حریف ایجاد کردند و در نهایت در دقیقه 62، به گل سوم رسیدند.

بعد از اینکه زلاتان، والنسیا را در سمت راست زمین صاحب توپ کرد، این مدافع-هافبک اکوادوری با نفوذ به محوطه جریمه حریف، توپ را به دهانه دروازه ارسال کرد و مارسیال با یک بغل پای دیگر، گل سوم را هم به نام خود ثبت کرد.

این گل هم تغییر زیادی در روند بازی ایجاد نکرد و باز هم این یونایتدها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند تا اینکه در وقت های تلف شده بازی به گل چهارم رسیدند.

این بار زلاتان، روی همکاری شواین اشتایگر و هرره را صاحب موقعیت شد و با ضربه ای فنی، گل چهارم را به ثمر رساند. در ثانیه های پایانی هم اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با برتری 4-1 منچستریونایتد تمام شد.


  • وستهام
  • منچستر یونایتد
  • ارسال به تلگرام

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394927

خبر فوق مربوط به رسانه ورزش سه می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم