خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
اخبار سینما و تلویزیون دو پوستر جدید از انیمیشن Cars 3 منتشر شد

کمپانی والت دیزنی اولین پوسترهای رسمی انیمیشن مورد انتظار ماشین ها ۳ (Cars 3) را منتشر کرد.

اوایل این ماه، سرانجام اولین تیزر تریلر انیمیشن Cars 3 منتشر شد، حال والت دیزنی و پیکسار دو پوستر جدید از این انیمیشن منتشر کردند. این تصاویر تبلیغاتی برگرفته از تیزر تریلر منتشر شده از این فیلم هستند و همانند آن از یک تغییر بزرگ در این انیمیشن خبر می دهند. بر روی هر دو پوستر، شعار انیمیشن Cars 3 دیده می شود:

از این لحظه، همه چیز تغییر خواهد کرد.

Cars 3: Two New Posters Released

Cars 3: Two New Posters Released

کارگردانی انیمیشن Cars 3 بر عهده برایان فی است که نخستین تجربه کارگردانی او نیز محسوب می شود. دنیل گرسون نیز بر روی فیلمنامه انیمیشن Cars 3 کار می کند. اوون ویلسون بار دیگر برای صداپیشگی لایتنینگ مک کوئین باز خواهد گشت. در بهار امسال، فی از حضور شخصیت جدیدی به نام کروز رامیرز خبر داد. او یک تکنسین علاقه مند و جوان است که به مک کوئین کمک می کند تا به مسابقات بازگردد. هنوز بازیگری که صداپیشگی این شخصیت را بر عهده دارد، معرفی و اعلام نشده است.

در خبری دیگر در رابطه با انیمیشن های پیکسار، دیزنی اعلام کرد که تاریخ اکران دو انیمیشن مورد انتظار پیکسار به نام های داستان اسباب بازی ۴ (Toy Story 4) و شگفت انگیزان ۲ (The Incredibles 2) جابجا شده اند. بدین ترتیب، انیمیشن Toy Story 4 که در ابتدا قرار بود در تاریخ ۱۵ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۵ خرداد ۱۳۹۷) اکران شود، اکنون قرار است در تاریخ ۲۱ ژوئن ۲۰۱۹ (۳۱ خرداد ۱۳۹۸) اکران شود و انیمیشن The Incredibles 2 به جای آن در سال ۲۰۱۸ اکران خواهد شد.

انیمیشن Cars 3 در تاریخ ۱۶ ژوئن ۲۰۱۷ به روی پرده خواهد رفت. چندی پیش، پیکسار اعلام کرد فعلاً می خواهند تولید Cars 3 ،The Incredibles 2 و Toy Story 4 را به پایان برسانند و در حال حاضر قصد ندارند به جز این موارد، دنباله های دیگری برای انیمیشن هایشان بسازند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394921

خبر فوق مربوط به رسانهزومجی می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم