جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر: بازدید: 191
آقای ک(برادر مسئول سابقی در فرمانداری)، ن(برادر معاون استاندار)، (ج)، (ج)، (ش)، (ب)، (ب)، (ر)، (ر)، (ر)، (ن)، (س)، (پ) و ده‌ها نفر دیگر از بستگان، آشنایان، اقوام، دوستان و افراد دارای روابط و پارتی در این شرکت استخدام شده است.

عصرجهان-مدیرعامل شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد در اقدام بی سابقه بیش از ۵۰ نفر را بستگان، آشنایان، فامیل ها و افراد دارای روابط و پارتی را در این شرکت بدون رعایت ضوابط استخدام کرده است.
قبلا خبر هائی از استخدام های فله ای در سازمان مدیریت و برنامه ریزی و امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد منتشر شد، اما راهزادی شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد بیش از سایر مدیران این استان دست به استخدام و بکارگیری نیروهای در قالب (حجمی، شرکتی و رسمی) زده است.
او از فامیل ها و بستگان خود گرفته تا برادر فلان معاون استاندار و فلان مسئول سابق فرمانداری بویراحمد و بستگان دیگر مسئولان ارشد این استان را بکار گرفته است.


راهزادی علی رغم تلاش های خوبی که در اداره برق کرده است، اما در بحث استخدام های بدون رعایت ضوابط و قانون کار بی سابقه ای کرده است. اگر چه بکارگیری این افراد بیشتر به قبل از انتخابات بر می گردد، اما کاش مدیران کهگیلویه و بویراحمد بدون نگاه های سلیقه ای، شخصی و جناحی و صرفاً در راستای عدالت و منویات مقام معظم رهبری مبنی عمل می کردند.
گفته می شود در برخی از واحدهای شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد اینقدر نیروی مازاد وجود دارد که کارآیی و راندمان شرکت برق پایین آمده است. و هر کدام یک سوم چهار سال پیش کار می کند.
هزینه های که این شرکت برای حقوق انها پرداخت می کند نیز بالا بیان شده است.
آقای ک(برادر مسئول سابقی در فرمانداری بویراحمد)، ن(برادر معاون استاندار)، (ج)، (ج)، (ش)، (ب)، (ب)، (ر)، (ر)، (ر)، (ن)، (س)، (پ) و ده ها نفر دیگر از بستگان، آشنایان، اقوام، دوستان و افراد دارای روابط و پارتی در این شرکت استخدام شده است.
شایان ذکر است سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص استخدام های نیروی انسانی بدین شرح است؛ بند ۲؛ «عدالت محوری در جذب، تداوم خدمت و ارتقای منابع انسانی» و بند ۳، « بهبود معیارها و روزآمدی روشهای گزینش منابع انسانی به منظور جذب نیروی انسانی توانمند، متعهد و شایسته و پرهیز از تنگ نظری ها و نگرش های سلیقه ای و غیرحرفه ای»
موضوع استخدام های بدون رعایت ضوابط و قانون نیز داد ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد را درآورد بطوریکه امام جمعه کبگیان می گوید؛آقایان قلم به دست بیایید برای استخدام های بی ضابطه و فله ای و قومی و باندبازی و جناحی وقت بگذارید.
امید می رود مدیران در رابطه اقدامات در شأن و جایگاه یک مدیر اسلامی انجام بدهند.
خبرهای تکمیلی در خصوص استخدام های بدون رعایت ضوابط در شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد متعاقباً منتشر می شود، و همچنین استخدام اسامی برادر و دیگر فامیل های نزدیک مسئولان را در سایر ادارات و شرکت های منتشر می کند.

منبع/کبنا

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394888

خبر فوق مربوط به رسانهرسا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم