کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شهرستان ساری، امشب (10 آذر) محفل انس با قرآن کریم به مناسب دهه وقف با حضور مشتقان کلام وحی در امامزاده عباس (علیه السلام) ساری برگزار شد.

حجت الاسلام ابراهیم حیدری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساری در این مراسم با بیان اینکه یک سوم قرآن کریم در خصوص مرگ و قیامت است، گفت: انسان در تمامی لحظات زندگی خود باید به فکر مرگ و قیامت باشد و در کارها خدا را ناظر بر اعمال خود بداند.

وی بیان کرد: تنها چیزی که در آخرت به کار ما می آید و می توانیم با آن راه سعادتمندی خود را پیدا کنیم، قرآن کریم است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساری بزرگترین عبرت برای بشر را قرآن کریم دانست و تصریح کرد: قرآن کریم آینه رفتار و اعمال ما است و با رجوع به کتاب وحی می توانیم درک درستی از اعمال خود و زندگی داشته باشیم.

حجت الاسلام حیدری با تاکید بر اینکه زندگی و رفتار ما باید قرآنی باشد، عنوان کرد: مقام معظم رهبری (حفظه الله) بارها فرمودند در مساجد و بقاع متبرکه باید کرسی های تلاوت قرآن برپا شود و از همین رو محافل قرآنی هر هفته در امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص ساری برپا می شود که نمونه شاخص آن امامزاده عباس (علیه السلام) ساری است.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بارها تاکید کردند باید روحیه انقلابی و انقلاب روحی در ما حفظ و تقویت شود، ادامه داد: امروز با رجوع به قرآن کریم می توانیم انقلاب روحی و روحیه انقلابی خود را تقویت و حفظ کنیم.

به گزارش شبستان، در پایان این مراسم از سیدرضا چاوشیان قاری برتر استان مازندران در راستای برگزاری کلاس های قرآنی در امامزاده عباس (علیه السلام) ساری و از صاحب نجفی خبرنگار و محسن هدایتی عکاس خبرگزاری شبستان بعنوان فعالان و مروجان فرهنگ قرآنی تجلیل بعمل آمد.

پایان پیام/508 ضمیمه :

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394835

خبر فوق مربوط به رسانه شبستان می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم