جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:
نطنز- پیکر مطهر دو تن از شهدای گمنام با حضور مردم ولایتمدار بخش بادرود و مسئولان شهرستان نطنز در شهر خالدآباد تشییع و به خاک سپرده شد. پیکر مطهر دو شهید گمنام در شهر خالدآباد تشییع شد به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز،حجت الاسلام علیرضا قاسمی امام جمعه بادرود در این مراسم معنوی ، با تقدیر از حضور باشکوه مردم ولایتمدار شهرخالدآباد و بادرود و روستاهای این نشهرستان اظهار داشت: حضور حماسی مردم بصیر و آگاه در مراسمات ملی و همچنین تشییع شهدای گمنام جای تقدیر دارد چرا که مردم همواره پای نظام انقلاب اسلامی و خون شهدا ایستاده اند.
امام جمعه شهر بادرود ، استکبار ستیزی را پیام شهدا برای مردم و دولتمردان برشمرد و گفت: کشف پیکرهای پاک و مطهر شهدای عزیز و گرانقدر دوران هشت سال دفاع مقدس در حساس ترین برهه از انقلاب اسلامی حاوی پیام های مهمی برای مردم و بویژه دولتمردان است.
وی افزود:پیام شهدا برای مردمی که همواره در صحنه های انقلاب اسلامی حاضر می شوند تقدیر و تشکر و برای مسئولین هشدار و عمل به شعار ولایت پذیری است.
یوسف حسنی فرماندار نطنز نیز در این مراسم از کلیه مردم شهرستان به ویژه مردم خونگرم و ولایی بخش امامزاده -بادرود به خصوص اهالی خالدآباد که در مراسم تشییع و تدفین پیکر این دو شهید گمنام شرکت نمودند؛قدردانی نمود .
پیکر دو شهید گمنام صبح روز چهارشنبه 10 آذرماه هم زمان با شهادت امام رضا(ع) در شهر خالدآباد تشییع و در حسینیه مرکزی این شهر به خاک سپرده شدند.02153/131/5
کانال اطلاع رسانی: https://telegram.me/imnanews

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394817

خبر فوق مربوط به رسانهایمنا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم