خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
خریداری زمین 8.5 هکتاری برای ساخت کارخانه زباله‌سوز در بابلسر

به گزارش مشهدسر؛ بهروز رنجبر طی گفت وگویی اظهار کرد: در سال گذشته 8.5 هکتار زمین در خارج شهر به منظور ساخت کارخانه زباله سوز با فناوری جدید خریداری شده و تاکنون مذاکراتی با شرکت های داخلی و خارجی در این زمینه انجام شده است.

وی افزود: در حال حاضر در شرف انجام مراحل قانونی برای عقد قرارداد با یکی از شرکت های داخلی هستیم.

شهردار بابلسر تصریح کرد: موضوع مذاکره با شرکت مذکور برای رفع مشکل دپوی زباله در ساحل بابلسر طی چندین مرحله در کارگروه پسماند شهرستان، مطرح و با طرح شرکت مذکور موافقت شده که جهت تصویب نهایی به کارگروه پسماند استان ارسال شده است.

رنجبر اضافه کرد: این طرح در صورت نهایی شدن در کارگروه پسماند استان قابلیت اجرایی شدن دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در جهت کاهش حجم بالای زباله های ورودی به محل دفن زباله کنونی شهر بابلسر، قرارداد تفکیک زباله از مبدا با یکی از شرکت های خدماتی منعقد شده است.

به گزارش مشهدسر، زباله های شهرستان بابلسر سال هاست که به علت سوء مدیریت، کمبود زمین مناسب دپوی زباله، کمبود بودجه و اقتصادی نبودن سرمایه گذاری بخش خصوصی برای نصب زباله سوز و یا ایجاد نیروگاه تولید برق از زباله در ناحیه ساحلی بابلسر، در کنار پارکینگ های 8 و 9 ساحلی دپو می شود و بوی تعفن آن، ساکنین این منطقه را آزار می دهد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394812

خبر فوق مربوط به رسانهمشهدسر می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم