خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

شاید اکثر هواداران بازی GTA از زمان عرضه ی نسخه ی پنجم این بازی دیگر سراغ نسخه ی چهارم آن نرفته باشند اما این دلیل نمی شود تا بعد از گذشت ۶ سال به روز رسانی جدیدی برای این بازی منتشر نشود. نسخه ی پی سی بازیGrand Theft Auto 4 بعد از گذشت بیش از ۶ سال به روز رسانی جدیدی را دریافت کرده است. با جزئیات بیشتر این به روز رسانی با تک شات همراه باشید.


آخرین بازی که به روز رسانی جدیدی برای بازی مذکور منتشر شده ماه مه سال ۲۰۱۰ بوده است. به روز رسانی جدید بازی GTA 4 برخی از باگ های بازی را برطرف کرده و در برخی از بخش ها نیز تغییراتی را به وجود آورده است. لیست کامل تغییرات به وجود آمده در این آپدیت به شرح زیر است:

GTA


لینک کوتاه: techshot.ir/u/102966 برچسب ها gta GTA‌ 4 gta v Rockstar منبع: ATTACKOFTHEFANBOY
همچنین بخوانید بازی Red Dead Redemption 2 آمریکایی پهناور را به تصویر خواهد کشید تا به امروز بیش از ۷۰ میلیون نسخه GTA V به فروش رفته است مافیا 3 پرفروش‌ترین بازی استودیوی 2K لقب گرفت چارت هفتگی انگلستان: ادامه‌ی صدرنشینی Battlefield 1 و بد‌شانسی ... ارسال نظر
تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید ارسال نظر تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394808

خبر فوق مربوط به رسانه تک شات می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم