جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: روسیه برای کاهش ۳۰۰هزار بشکه‌ای تولید نفت خود پس از توافق اوپک اعلام آمادگی کرد

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزای فارس، بر اساس اعلام رسانه های جهان روسیه پس از انتشار خبر توافق اعضای اوپک برای کاهش 1.2 میلیون بشکه از تولید نفت این سازمان اعلام کرد که 300 هزار بشکه از تولید نفت خود را برای حمایت از این توافق کاهش خواهد داد.

به گزارش فارس، عصر امروز وزرای عضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت اوپک در نشست 177 این سازمان پس از مذاکره پشت درهای بسته پذیرفتند که برای حمایت از قیمت های عادلانه تر نفت تولید نفت خود را به میزان 1.2 میلیون بشکه در روز کاهش دهند تا سقف تولید این سازمان در رقم 32.5 میلیون بشکه در روز تثبیت شود.

بر اساس این گزارش، پیش از این کشورهای تولید کننده نفت غیر عضو اوپک از جمله روسیه، مکزیک، قزاقستان و آذربایجان نیز حمایت خود را از کاهش تولید نفت اعلام کرده بودند و متعهد شده بودند در صورت رسیدن اوپک به توافقی برای کاهش تولید نفت، آنها نیز درباره کاهش تولید نفت خودشان تصمیم گیری کنند.

بر این اساس به صورت غیر رسمی قرار است این کشورها در مجموع 600 هزار بشکه از تولید نفت خود را کاهش دهند.

انتهای پیام/


-----------------------------------------------------------------------------

تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی پایگاه خبری تحلیلی بی‌باک لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.

Y1399698951

------------- با کلیک بر روی لینکهای ذیل تمامی روزنامه‌های کشور را رایگان مطالعه کنید -------------

روزنامههای عمومی | روزنامههای اقتصادی | روزنامههای ورزشی | سایر روزنامهها| هفتهنامه و ماهنامه | نشریات استانی


لینک کوتاه: betanews.ir/news/394780

خبر فوق مربوط به رسانهموبایل می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم