خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
ورزش > ورزش‌های دیگر - همشهری آنلاین:
مجمع جهانی اتومبیلرانی از روز دوشنبه (۸ آذر) در شهر وین اتریش با حضور تمامی کشورهای عضو از جمله ایران شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، طی دو روز از شروع به کار مجمع جهانی اتومبیلرانی، محمود صیدانلو، رئیس فدراسیون اتومبیلرانی کشورمان که با یک بسته پیشنهادی پربار راهی وین شده بود، خوشبختانه در ملاقات با جان تات، رئیس فدراسیون جهانی اتومبیلرانی توانست امتیازات خوبی برای کشورمان بگیرد.

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در جلسه ای که خیلی هم طولانی تَر از وقت اختصاص داده شده به طول انجامید ، گفت و گوی مفصلی با رئیس فدراسیون جهانی داشت و به ارائه جزئیات پیشنهادها پرداخت.

جان تات با اشاره به این که کاملا در جریان فعالیت های فدراسیون اتومبیلرانی ایران قرار دارد، با پذیرش موارد پیشنهادی کشورمان از جمله برگزاری مسابقات بین المللی آفرود و رالی در ایران و برگزاری کنگره علمی بین المللی و همچنین مسابقات رالی خاورمیانه در بخش بانوان با حضور کشورهای مسلمان اظهار داشت: من کاملا در جریان فعالیت های فدراسیون اتومبیلرانی ایران قرار دارم و به دلیل فعالیت خوب مسابقاتی و توجه به مسائل آموزشی، فدراسیون شما را نامزد پاداش ویژه در سال ٢٠١٧ کردم.

وی همچنین با اشاره به علاقه مندی اش برای بازدید از امکانات ایران و شهر تاریخی شیراز، دعوت صیدانلو را برای حضور در مسابقات بین المللی مرک ٢٠١٧ پذیرفت و در پایان هم گفت: برای برگزاری مسابقات جهانی امیدوارم که طی انجام دو رویداد بین المللی بشود کار حامیان مالی شما را بررسی کرد و بعد تصمیم گرفت.

رئیس فدراسیون اتومبیلرانی همچنین قرار است دیدارهایی هم با سایر همتاهای خود از کشور های مختلف در خصوص مشارکت آنها در تورنمنت های ایران و همکاری های دو جانبه داشته باشد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394751

خبر فوق مربوط به رسانهرسا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم