خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
پدر به سوریه رفته است و پسرش از مقر فرماندهی پدر ، چه مردانه محافظت میکند. او با دستان کوچکش نامه های امیدوارکننده برای پدر فرستاده است و خیال او را از بابت خود راحت کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبنم همدان، در سرمای شب های زمستان به کسانی فکر می کنم که دور از خانواده در جبهه های مقاومت با اذوقه و لباس کم چه می کنند؟ زمانی درد ما این بود که دشمن به کشورمان حمله کرده بود. اما اکنون دشمن جایی دورتر از سرزمین ما با مردانی بی رحم و بر زنا نو کودکان بیگناه جولان می دهد. عجیب است که این بار دشمن مسلمین تنها از یک کشور و سرزمین سرباز جمع نکرده است، گویا شیطان در شیپور خود دمیده و تمام سیاه دلان و روسیاهان عالم را گرد هم آورده است. اسرائیل و آمریکا هم بزرگترین دشمنان اسلام حامی آنها هستند. اما ما دلگرم و آسوده ایم زیرا دلیر مردان سرزمینمان رفته اند تا مبادا دشمن حتی هوس حمله به کشورمان را داشته باشد. مردان غیور سرزمین ایران طاقت این را ندارند که دوباره به حریم حضرت زینب (س) تعرض شود. رفته اند تا سربازانی برای شیر زن خانه علی باشند.

در کنار جوانمردان مدافع حریم اهل بیت، کشور به شیرزنانی می بالد که همانگونه که در هشت سال دفاع مقدس با پشتیبانی و استواری حماسه آفریدند، امروز نیز پشتیبان این دلاوران هستند. به کانون اسلامی خواهران می روم جایی که برای جبهه مقاومت و مدافعان حرم اقلام خوراکی و پوشاک بسته بندی می شود. سنگری که خواهران در آن پشتیبان برادران مدافع خود هستند.

خانم صدرالدینی مسئول کانون است. وی درباره صالح می گوید پسر بچه ای که خودش با میل های بافتنی برای پدرش که از دلیر مردان مدافع حرم است کلاه بافته. . پدر به سوریه رفته و پسرش برای مقر فرماندهی پدر چه خوب سربازی میکند. صالح با دستان کوچکش با عشق و امید نه تنها برای پدر بلکه برای دوست پدرش نیز کلاه بافته است. این کودک با دستانش نامه هایی نیز ضمیمه هدیه های با ارزشش کرده.

صالح برای پدرش با خط کودکانه اش نوشته: « سلام بابای مهربانم، این کلاه را هدیه برای تو فرستاده ام تا سرت کنی و با دشمنان بجنگی و پیروز شوی. پدر شجاع من انشا الله به سلامت برگردی. برسد به دست بابام سعید یوسفی مدافع حرم. از طرف پسرت صالح»

قلب مهربان این کودک نگران دوست پدر نیز هست. او برای دوست پدرش نوشته من با پسرت بازی می کنم و با کودکی خود سعی کرده مردانه خیال دوست پدرش را راحت کن ود به او بگوید نگران نباش، من مراقب پسرت هستم. نامه صالح چند غلط املایی دارد اما فریاد می زند که این دستان کوچک متعلق به دلی بسیار بزرگ است.

صالح ها امروز منتظر پدرهایی هستند که می دانند حتما پیروز می شوند چون پسرهایی دارند که آنقدر خوب سربازی می کنند که دلت می خواهد بر دستان سخاوتمندشان بوسه بنشانی چون امروز درسی داده اند که بدانی نباید بی خیال همسایه ات باشی. مردان دلاور امروز بربلندی های جولان وحلب با امید به پیروزی می جنگند و می دانند خانواده های استوارشان با امید و انتظار برای پیروزی آنها ایستاده اند . بدون شک مادرانشان برای این سرو قامتان با عشق عاشورا را حکایت کرده اند.

انتهای پیام /

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394724

خبر فوق مربوط به رسانهدانا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم