خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: روسیه برای کاهش ۳۰۰هزار بشکه‌ای تولید نفت خود پس از توافق اوپک اعلام آمادگی کرد

روسیه پس از انتشار خبر توافق اعضای اوپک برای کاهش ۱.۲ میلیون بشکه از تولید نفت این سازمان اعلام کرد که ۳۰۰ هزار بشکه از تولید نفت خود را برای حمایت از این توافق کاهش خواهد داد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزای فارس، بر اساس اعلام رسانه های جهان روسیه پس از انتشار خبر توافق اعضای اوپک برای کاهش 1.2 میلیون بشکه از تولید نفت این سازمان اعلام کرد که 300 هزار بشکه از تولید نفت خود را برای حمایت از این توافق کاهش خواهد داد.

به گزارش فارس، عصر امروز وزرای عضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت اوپک در نشست 177 این سازمان پس از مذاکره پشت درهای بسته پذیرفتند که برای حمایت از قیمت های عادلانه تر نفت تولید نفت خود را به میزان 1.2 میلیون بشکه در روز کاهش دهند تا سقف تولید این سازمان در رقم 32.5 میلیون بشکه در روز تثبیت شود.

بر اساس این گزارش، پیش از این کشورهای تولید کننده نفت غیر عضو اوپک از جمله روسیه، مکزیک، قزاقستان و آذربایجان نیز حمایت خود را از کاهش تولید نفت اعلام کرده بودند و متعهد شده بودند در صورت رسیدن اوپک به توافقی برای کاهش تولید نفت، آنها نیز درباره کاهش تولید نفت خودشان تصمیم گیری کنند.

بر این اساس به صورت غیر رسمی قرار است این کشورها در مجموع 600 هزار بشکه از تولید نفت خود را کاهش دهند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394687

خبر فوق مربوط به رسانهفارس نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم