خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
نماینده پیشین ولی فقیه در ستاد پدافند نیروی هوافضای سپاه گفت: دشمن امروز با همه وجود در میدان است و امام(ره) به ما توصیه کرده اند «نگذارید انقلاب به دست نامحرمان بیفتد»؛ امروز برخی مناصب ما به دست نامحرمان است و پیام شهیدان به ما این است که این مناصب را از دست نامحرمان باز پس بگیریم. باید مناصب مهم را از دست نامحرمان پس بگیریم/ کسانی که حقوق نجومی گرفتند سرمایه نظام نیستند؛ بلکه ننگ نظام هستند به گزارش خبرگزاری ایمنا، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدصادق ابطحی نماینده پیشین ولی فقیه در ستاد پدافند نیروی هوافضای سپاه در یادواره 82 شهید محله سفلی خوراسگان، اظهار کرد: در آیات قرآن خداوند از شهیدان تجلیل کرده و به ما می رساند که دستمان از شناخت شهید کوتاه است.

وی با بیان اینکه آیه ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا در زمان جنگ در زمان پیامبر(ص) منافقان مسجدی ساختند تا به اسلام ضرر بزنند، امروز هم برخی مساجد ما همینگونه است و محلی برای تجمع مخالفان انقلاب اسلامی شده است و همنوای با شبکه های شیعه لندنی هستند. احد نازل شده است، افزود: خداوند به ارواح این شهیدان فرموده است که چه آرزویی دارید و شهدا بیان می کنند که آرزو دارند که به دنیا بازگردند و باز در راه خدا جهاد کنند و خداوند با نزول این آیه به پیامبر می فرماید که شهدا زنده اند و نزد خدا روزی می خورند.

نماینده پیشین ولی فقیه در ستاد پدافند نیروی هوافضای سپاه با اشاره به اینکه خداوند به همسنگران شهدا بشارت می دهد که ترسی نداشته باشند که آینده از آن آنهاست، تصریح کرد: خداوند نسبت به خانواده شهید می فرماید که آنها بر سر امتحان الهی نشسته اند و بزرگترین امتحان برای هر خانواده ای بخشش ثمره زندگی اش یعنی فرزندش در راه خداست.

وی با بیان اینکه خداوند به صابران همواره بشارت داده است، ادامه داد: خداوند نه تنها از شهدا که از خانواده شهدا نیز تجلیل کرده است؛ اما امروز مردمی که بر سر سفره شهیدان نشسته اند مسئولیت سنگینی بر دوش دارند و امنیت، آسایش و عزتی که در دنیا به واسطه این شهدا داریم مسئولیت ما را سنگین تر کرده است.

حجت الاسلام ابطحی با اشاره به فرموده رهبر معظم انقلاب بیان کرد: امروز شرایط ما شرایط شعب ابی طالب نیست بلکه شرایط ما مانند جنگ احزاب است چراکه در زمان جنگ احزاب همه گروه ها نظیر مشرکان، یهودیان خانواده های شهدا سالها فراق فرزند خود را تحمل کرده و بسیاری از جانبازان همه هستی خود را برای انقلاب فدا کرده اند اما هیچ گاه به دنبال سهم خواهی از نظام نبودند، اما در مجلس شاهدیم که برخی حقوق های نجومی را به عنوان سهم خود از انقلاب می دانند در حالی که اینها سرمایه نظام نیستند بلکه ننگ نظام هستند. و موارد دیگر متحد شدند تا ریشه اسلام را بکنند و امروز نیز همین شرایط را در دنیا علیه اسلام و ایران شاهد هستیم.

وی با اشاره به اینکه امروز آمریکا به عنوان سرکرده جبهه کفر با همراهی صهیونیست ها، مرتجعان منطقه و منافقان داخلی در برابر نظام اسلامی و جبهه مقاومت قرار گرفته اند، ادامه داد: خداوند بیشترین آیات را در معرفی چهره نفاق قرار داده است و بر مبنای قرآن خطر اینان از کفار و یهود بیشتر است چراکه خود را مدافعان اصلاح جامعه دانسته و اما فساد می کنند.

نماینده پیشین ولی فقیه در ستاد پدافند نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه در زمان پیامبر(ص) منافقان مسجدی ساختند تا به اسلام ضرر بزنند، ابراز کرد: امروز هم برخی مساجد ما همینگونه است و گاه محلی برای تجمع مخالفان انقلاب اسلامی شده است و همنوای با شبکه های شیعه لندنی هستند.

وی با اشاره به اینکه امروز برخی منافقان ادعای پیروی خط امام (ره) را دارند اما به ایشان اعتقادی ندارند و این مسئله را در فتنه 88 نیز شاهد بودیم، عنوان کرد: برخی در سخنرانی های خود نام رهبر معظم انقلاب را می آورند در حالی که هیچ اعتقاد و اعتنایی به ایشان و فرمایش های ایشان ندارند؛ مگر رهبر معظم انقلاب درباره حقوق های نجومی تذکر ندادند پس چرا برخی آنان را سرمایه های نظام خواندند؟

حجت الاسلام ابطحی با بیان اینکه خانواده های شهدا سالها فراق فرزند خود را تحمل کرده و بسیاری از جانبازان همه هستی خود را برای انقلاب فدا کرده اند اما هیچ گاه به دنبال سهم خواهی از نظام نبودند، اشاره کرد: در مجلس شاهدیم که برخی حقوق های نجومی را به عنوان سهم خود از انقلاب می دانند در حالی که اینها ننگ نظام هستند.

وی با اشاره به اینکه برخی آب خوردن مردم را هم به مذاکرات و برجام گره زدند و سه سال چشم به آمریکا آیا همه مشکل کشور ما این است که سخنرانی یک انسان هتاک -که امام رضا(ع) را مدافع کنسرت را می داند- لغو شده است؟؛ آیا پدر شهید این فرد حاضر بود امروز پای این کنسرت ها بنشیند؟ و شیطان بزرگ دوختند، گفت: در این سه سال همه زحمات دانشمندان هسته ای را به ثمن بخس به دشمن فروختند و در حالی هنوز از برجام دفاع می کنند که امروز صهیونیست ها به عنوان اصلی ترین دشمن اسلام از برجام دفاع می کنند.

نماینده پیشین ولی فقیه در ستاد پدافند نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه کدام باغ مانده است که امروز منتظر سیب و گلابی آن باشیم؟، خاطرنشان کرد: آیا همه مشکل کشور ما این است که سخنرانی یک انسان هتاک -که امام رضا(ع) را مدافع کنسرت را می داند- لغو شده است؟؛ آیا پدر شهید این فرد حاضر بود امروز پای این کنسرت ها بنشیند؟

وی با اشاره به اینکه استفاده ابزاری از ارزشها مهمترین شاخصه منافقان است، گفت: امروز عده ای در داخل با دشمن همنوا شده اند و باید دید امروز دشمن چه کسانی را تشویق می کند؛ امروز اگر دقت کنیم به خوبی می بینیم که عده ای سخنگوی کاخ سفید شده اند و پیام این شهیدان این است که آگاهی و بصیرت داشته و نسبت به منافقان هوشیار باشیم.

حجت الاسلام ابطحی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب بصیرت را برای نخبگان الزامی می دانند، اشاره کرد: نخبگان امروز ما پخمگان شده اند و در مجلس شورای اسلامی که باید محل امروز اگر دقت کنیم به خوبی می بینیم که عده ای سخنگوی کاخ سفید شده اند و پیام این شهیدان این است که آگاهی و بصیرت داشته و نسبت به منافقان هوشیار باشیم. تجمع نخبگان باشد، شاهد بودیم، پس از اینکه تحریم های علیه ایران در آمریکا تمدید می شود، 200 نماینده در نامه ای از مذاکره کنندگان ما حمایت می کنند!

وی معتقد است: پیام این شهیدان این است که دشمن امروز با همه وجود در میدان است و امام(ره) به ما توصیه کرده اند «مردم در میان شما باشم یا نباشم نگذارید انقلاب به دست نامحرمان بیفتد»؛ در حالی که امروز برخی مناصب ما به دست نامحرمان است و باید این مناصب را از دست نامحرمان باز پس بگیریم.

نماینده پیشین ولی فقیه در ستاد پدافند نیروی هوافضای سپاه گفت: دشمن می داند که مسئولان ما تغییر می کنند اما آن کس که ماندنی است رهبر معظم انقلاب است چراکه به اقرار خودشان «نقشه راه دشمن را به خوبی می شناسد» و به همین دلیل تنها به دنبال شکستن جایگاه ولی فقیه در کشور ما هستند؛ در فتنه 78 و 88 همه تهاجم به سوی این جایگاه بود و امروز منافقان داخلی نیز تلاش می کنند که همنوای با دشمن این جایگاه را بشکنند.

گفتنی است در این مراسم مهدی جمالی نژاد شهردار اصفهان نیز حضور داشت.

08193/193/10 کانال اطلاع رسانی: https://telegram.me/imnanews

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394670

خبر فوق مربوط به رسانه ایمنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم