خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

بیمه رازی

به گزارش ایران ویج،سومین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان از ظهر امروز (به وقت ایران) در شهر خارکف اوکراین آغاز شده است و فردا شب (پنج شنبه) با معرفی تیم های برتر به پایان می رسد.

تیم بیمه رازی که بعنوان تیم اول گروه C به مرحله نیمه نهایی صعود کرده بود مقابل تیم ارمنستان تیم اول گروه D قرار گرفت و با نتیجه ۸ بر صفر به پیروزی رسید و به دیدار فینال این رقابت ها راه یافت.

نتایج انفرادی این دیدار به شرح زیر است:
۵۷ کیلوگرم: حسن رحیمی ۶ – ناریک هوانسیان ۳
۶۱ کیلوگرم: مسعود اسماعیل پور ۱۲- گاریگ بارسقیان ۲
۶۵ کیلوگرم: الیاس بک بولاتوف ۱۰- ناریک سیرونیان صفر
۷۰ کیلوگرم: آتساماز ساناکویف ۱۲- والتر مارگاریان صفر
۷۴ کیلوگرم: بهمن تیموری ۱۱- سورن خاچاطریان صفر
۸۶ کیلوگرم: علیرضا کریمی ۱۲- واهه تامرازیان صفر
۹۷ کیلوگرم: عباس طحان ۱۰- سمیر آتایان صفر
۱۲۵ کیلوگرم: پرویز هادی ۱۰- آندرانیک گالستیان صفر

در دیگر دیدار نیمه نهایی این مسابقات تیم های ازدورو وی اوکراین و تایتان مرکوری آمریکا به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۴ بر ۴ پایان یافت اما با توجه به امتیاز مثبت ۱۷ به ۱۵ تیم آمریکایی راهی دیدار فینال شد.

بدین ترتیب فرداشب دیدار فینال این رقابت ها بین تیم های بیمه رازی و تایتان مرکوری آمریکا و دیدار رده بندی نیز بین تیم های ازدورو وی اوکراین و نماینده ارمنستان برگزار خواهد شد.

در دو دوره گذشته این رقابت ها نیز این دو تیم به دیدار فینال راه یافته بودند که در هر دوبار تیم بیمه رازی با شکست تیم آمریکایی به عنوان قهرمانی رسیده بود.

منبع: باشگاه خبرنگارن

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394660

خبر فوق مربوط به رسانه ایران ویج می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم