خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

حسین ابوالحسن زاده رییس شورای هیئات مذهبی آران و بیدگل در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در اصفهان گفت: همزمان با ایام سوگواری پایانی صفر و سالروز شهادت امام رضا(ع)، 8 کاروان از شهر آران و بیدگل به مشهد مقدس اعزام شدند.

وی در ادامه اظهار داشت: این کاروان ها از هیئات مذهبی فاطمیه کوی حاج امین، مسلم بن عقیل، قاسم بن الحسن(ع) کوی حاج عبدالصمد، مهدیه ولی عصر(عج)، قاسم بن الحسن(ع) کوی سرکوچه، حیدری وشاد، حسینی سلمقان و موکب هلال به مشهد مقدس اعزام شدند.

رییس شورای هیئات مذهبی آران و بیدگل خاطر نشان کرد: با هماهنگی های صورت گرفته و معرفی این کاروان ها به اداره تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی، این کاروان ها با برپایی دسته سینه زنی در شب و روز و شام شهادت امام رضا(ع) در آستان قدس رضوی به عزاداری می پردازند.

ابوالحسن زاده افزود: موکب هلال نیز روزانه 5 هزار پرس غذای تبرکی در این ایام بین زائران امام رضا(ع) در خیابان نواب صفوی مشهد مقدس توزیع می کند.

وی خاطر نشان کرد: برگزاری آیین قرائت قرآن، جلسات روضه خوانی، اجرای برنامه های فرهنگی مذهبی و قرائت زیارت نامه امام رضا(ع) از دیگر برنامه های مشترک هیئت های مذهبی آران و بیدگل در مشهد مقدس است.

پایان پیام/513 ضمیمه :

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394636

خبر فوق مربوط به رسانه شبستان می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم