خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: اگر احضار صادقی غیرقانونی بود چرا به دادسرا رفت؟/ اگر مستنداتی وجود دارد ارائه کند

حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان و نایب‌رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به ماجرای حکم جلب محمود صادقی و احضار وی به دادسرا اظهار داشت: محمود صادقی سه‌شنبه (روز گذشته) به دادسرا مراجعه کرد و برای توضیح دادن رفت که به نظر من این نوشدارو بعد ازمرگ سهراب است. یعنی آنچه که باید نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را زیر سؤال ببرد، ایشان با این حرکت چنین کاری را انجام داد. 

وی افزود: خبرگزاری‌های خارجی مانند بی‌بی‌سی، دیگر شبکه‌های معاند آنچه می‌خواستند از این حرکت صادقی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی سوءاستفاده کنند، انجام دادند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: اگر واقعاً‌ آقای صادقی دلسوز نظام مقدس ایران بود، باید همان لحظه اولی که به او احضاریه در مجلس ابلاغ شد، می‌پذیرفت.

وی برهمین اساس اضافه کرد: صادقی اولین نماینده ای نبوده که به دادگاه احضار شده آخرین نماینده هم نخواهد بود. به‌عنوان مثال از دکتر زاکانی شکایت کردند، آن‌هم به دلیل اظهارنظرهایی که در رابطه با برجام داشت، برجامی که تاکنون جز خسارت برای کشور ما چیز دیگری به دنبال نداشته است، ولی در دادگاه حضور پیدا کرد و توضیحات را ارائه داد حتی برخی از مطالبی را هم برای بیدار شدن ذهن اذهان عمومی و دادگاه عنوان کرد، اما آقای صادقی هم شاکی خصوصی داشته و هم برخی از نمایندگان از وی شکایت کردند و برخی افراد نیز به غیر از نمایندگان از وی شکایت کردند، آن هم به‌علت نشر اکاذیبی که در رابطه با نمایندگان داشت یا در رابطه قوه قضائیه عنوان کرده بود.

«باید گفته شود از ابتدای انقلاب تاکنون از زمانی که شهید مظلوم آیت‌الله بهشتی رئیس قوه قضائیه بوده، قوه قضائیه ما مورد هجمه قرار گرفته، یعنی صهیونیست‌ها و کسانی که در این کشور لیبرالیست بودند از بنی‌صدر ملعون به این نظام بزرگ‌ترین‌ خیانت‌ها را داشت، با وجود اینکه از نردبان این نظام بالا رفت، بزرگ‌ترین خیانت‌ها را به نظام کرد؛ شهید بهشتی و قوه قضائیه و همچنین طرفداران آن را مورد هجمه قرار دادند، بعد از ایشان هم رؤسای دیگر قوه قضائیه را مورد هجمه و توهین قرار دادند، لذا این موضوع  از ابتدای انقلاب تاکنون خواست دشمنان ما بوده است.»

موسوی لارگانی ادامه داد: این کار صادقی که نسبت‌هایی را به ریاست محترم قضائیه داد و قوه قضائیه را زیرسوال برد اصلا مناسب نبود. که البته آن‌گونه که شخص رئیس قوه قضائیه اعتراض کرد ما جمعی از نمایندگان این اعتراض را به ریاست مجلس و نایب رئیسان داریم که چرا زمانی که یک سخنرانی تعطیل می‌شود و از انجام آن جلوگیری می‌شود،‌ اظهارنظر و صحبت می‌کنند و حتی به اعتراض برمی‌خیزند و رئیس‌جمهور اعلام شرمساری می‌کند، اما زمانی که به ریاست محترم قضائیه اهانت شد، نه‌تنها جلوگیری نکردند، بلکه خودشان هم باعث انتشار این اکاذیب شدند و مشکلاتی را برای نظام به وجود آوردند و این هزینه سنگین را ایجاد کردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: آقای صادقی بهتر بود که بدون سروصدا برود و پاسخ‌گو باشد، قطعاً‌ زمانی که قانون‌گذار در رابطه با مصونیت نمایندگان صحبت می‌کند، قوه محترم قضائیه هم نمی‌آمد برخوردی کند، حال باید آقای صادقی پاسخ‌گو باشد که این اسناد و مدارکی که در رابطه با بورسیه دانشجویان و یا برخی رؤسای دانشگاه‌ها داشته، بیاید و اینها را توضیح دهد. خیلی راحت می‌توانست پاسخگوی این سوالات باشد و برای نظام چنین هزینه‌هایی را نمی‌آفرید.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در خاتمه گفت: نمایندگان زیادی در همین دوره نهم، دهم و هشتم که بنده حضور داشتم به دادگاه احضار شدند و نسبت به سوالات مشروحه توضیحاتی را ارائه دادند و مشکلی هم پیش نیامد؛ این همه هزینه هم برای نظام ایجاد نکردند، لذا اکنون خوب است که صادقی به دادسرا برود،‌ اما اصلاً قبل از اینکه این هزینه‌ها برای نظام ما ایجاد شود، او مراجعه کرده بود خیلی بهتر و سزاوارتر بود.

انتهای پیام/


-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.
لینک کوتاه: betanews.ir/news/394605

خبر فوق مربوط به رسانه هشدار نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم