خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
بعد از چهار بازی موقت، گرت ساوت گیت رسما سرمربی انگلیسی ها شد. رویداد۲۴-بعد از چهار بازی موقت، گرت ساوت گیت رسما سرمربی انگلیسی ها شد.

انگلیسی ها که سال‌هاست در فوتبال ملی موفقیتی نداشتند این بار با استفاده از یک مربی جوان به تحول فوتبال شان فکر می کنند. آنها که در 8 سال گذشته، از مربیانی چون اسون گوران اریکسون، کاپلو، روی هاجسون و سام آلاردایس برای تحول استفاده کردند، تقریبا هیچ حاصلی نداشتند و سرانجام به سراغ گرت ساوت گیت رفتند که مربی تیم زیر 21 سال شان بود.

او خیلی اتفاقی هدایت تیم ملی انگلستان را برعهده گرفت. رسوایی دلالی سام آلاردایس و برکناری پیش از موعدش سبب شد تا انگلیسی ها برای 4 بازی به ساوت گیت اعتماد کنند. این مربی هم توانست دو پیروزی و دو تساوی برای تیمش کسب کند و هدایت انگلیسی ها را برای 4 سال آینده بر عهده بگیرد. او قرار است برای این 4 سال 6.3 میلیون یورو بگیرد. قرارداد او می شود سالی 1.6 میلیون پوند که سالی 5 میلیون پوند ارزان تر از پولی است که فدراسیون ایران به کی روش می دهد.

البته کی روش در مقایسه با ساوت گیت، تقریبا همه عناوینی که این جوان در رویاهایش می بیند را بدست آورده است!

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394563

خبر فوق مربوط به رسانهرویداد24 می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم