خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
بازیگر نقش مأمون عباسی در مجموعه تلویزیونی «ولایت عشق» می‌گوید: برخورد مثبت مردم بهترین خاطره‌ام از بازی در ولایت عشق است و این مجموعه تلویزیونی همواره در اذهان مردم تداعی می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد صادقی هم زمان با فرارسیدن سالروز شهادت امام رضا (ع) اظهار کرد: اسلام از نکات فرهنگی، سیاسی و دیگر ابعاد و حوادث کلیدی سرشاری برخوردار است.

وی تصریح کرد: این سوژه ها می تواند از اولویت های ساخت فیلم در سینما و تلویزیون در بحث آثار ارزشی در ژانر تاریخی باشد.

صادقی با تأکید بر اینکه این تولیدات وقتی در قالب مناسب نمایشی و دراماتیکی قرار می گیرد و ساخته و عرضه نگاری می شود، اضافه کرد: وقایع نگاری با جذابیت های نمایشی بسیار در جامعه و بر مخاطب تأثیرگذار است و بستر مناسبی را برای جذب مخاطب ایجاد می کند.

بازیگر نقش مأمون عباسی در مجموعه تلویزیونی «ولایت عشق» با اشاره به اینکه وقتی یک کار نمایشی خوب در ژانر تاریخی ساخته می شود، به وقایع تاریخی هم پرداخته خواهد شد، افزود: می توان تاریخ را در این شکل هم تصویرسازی کرد.

وی در ادامه تصریح کرد: در این آثار، به لحاظ فرهنگ سازی و افزایش اطلاعات مخاطب متناسب با ذوق و سلیقه مردم در کشور و با برخورداری از اعتقادات عمیق و مذهبی، اقدام مناسبی به انجام می رسد.

صادقی با اشاره به اینکه ساخت این گونه فیلم ها متحمل هزینه های زیادی است، اضافه کرد: متخصصان زیادی در ژانر تاریخی در کشور داریم؛ ولی این ژانر بسیار باارزش و استفاده بهینه از منابع در جریان تاریخ نگاری اسلامی و ملی در آن مطرح است.

بازیگر نقش مأمون عباسی در مجموعه تلویزیونی «ولایت عشق»با اشاره به خاطراتی از نقش آفرینی در این سریال افزود: با توجه به گذشت زمان از ساخت این فیلم هنوز مردم با دیدن بنده واکنش های خوب و مثبتی دارند.

صادقی بیان کرد: با دیدن من به طور طبیعی مجموعه ولایت عشق باز هم یادآوری می شود و مردم اظهار لطف می کنند و این برخورد بهترین خاطره بنده از نقش آفرینی در سریال ولایت عشق است.

وی با تأکید بر اینکه زمان زیادی از تولید این اثر سپری شده است، تصریح کرد: اظهار لطف مردم همچنان باقی است و ادامه دارد.

بازیگر نقش مأمون عباسی در مجموعه تلویزیونی «ولایت عشق» اظهار کرد: باید توجه ویژه ای به ساخت این گونه آثار در سینما و تلویزیون کشور داشت.

منبع:فارس

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394561

خبر فوق مربوط به رسانهدانا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم