خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

با محبوب تر شدن هر چه بیشتر ویندوز 10 برنامه های جدیدتری هم به ویندوز استور اضافه می شوند.

برخی از این برنامه ها توسط توسعه دهندگان نرم افزار و برخی دیگر توسط افراد عادی طراحی و در سایت های مایکروسافت قرار داده می شوند. یکی از این اپلیکیشن هایی که در ویندوز استور برای رایانه های شخصی قرار گرفته است، اپلیکیشن Print to PDF است. با ویندوزسنتر همراه باشید.

با توجه به لیست ویندوز استور، اپلیکیشن Microsoft Print to PDF Settings برای رمز گذاری بر روی یک سند است. بدین صورت که کاربران برای انجام کارهایی مثل ویرایش، چاپ، و یا کپی سند نیازمند داشتن پسورد هستند.

img_0950

این اپلیکیشن در چه سیستم هایی قابل نصب است

این اپلیکیشن را می توان در دو نوع ویندوز 10 نصب کرد. یکی Windows 10 Pro version 1607 بیلد 14393.447 و دیگری آخرین بیلد حلقه fast. در هر دو مورد عملیات نصب را روی صفحه نمایش نشان می دهد. با این حال هیچ گزینه بیشتری به تنظیمات پرینت اضافه نمی شود. در حالی که این اپلیکیشن در ویندوز استور در دسترس قرار گرفته است و ویژگی های اضافی آن از قبیل Print to PDF Security نیز نصب خواهد شد، اما با یک بررسی کوتاه و جزئی در ویندوز استور، می توان فرض کرد که این اپلیکیشن هنوز کاملا آماده نشده است.

علیرغم این اپلیکیشن اخیر ویندوز استور، مایکروسافت در حال حاضر آپشن و فرمت Print to PDF را در ویندوز 10 قرار داده است. انجام Print to PDF در ویندوز 10 بسیار ساده است. کافی است لیست چاپگرهای موجود را باز کرده و گزینه Print to PDF را فعال کنید.

در صورتی که مایل به انجام این عمل بر روی دستگاه خود هستید، می توانید آن را از طریق این لینک دانلود کنید.

پیوست منبع: ONMSFT

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394557

خبر فوق مربوط به رسانه ویندوز سنتر می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم