خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

فرهنگ > سینما - ساعد سهیلی نقش اصلی فیلم سینمایی «ماهور» را ایفا خواهد کرد.

ساعد سهیلی جایگزین محسن تنابنده شد/ انتشار نخستین عکس بهاره کیان‌افشار در «ماهور»

فرهنگ > سینما - ساعد سهیلی نقش اصلی فیلم سینمایی «ماهور» را ایفا خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حمید زرگرنژاد کارگردان این فیلم ساعد سهیلی را به عنوان بازیگر اصلی پروژه جدید خود انتخاب کرد. به گفته کارگردان فیلم سینمایی «ماهور» حضور محسن تنابنده به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانو در این فیلم منتفی شد و ساعد سهیلی جایگزین او برای ایفای نقش در فیلم نقش شد. ساعد سهیلی امسال فیلم پرفروش «پنجاه کیلو آلبالو» را روی پرده سینما داشت.

حمید زرگرنژاد کارگردان این فیلم سینمایی گفت: «از آنجا که اکثر سکانس ها و بازی نقش اصلی پرتحرک بود سهیلی را جایگزین کردیم. با توجه به شناخت قبلی و بازی ها و سوابق درخشان سهیلی انتخاب مناسبی بود.»

اگر چه ساعد سهیلی برای مدتی به فرانسه رفته بود، اما با دعوت زرگرنژاد به ایران برمی گردد. همچنین در ادامه روند کار این پروژه سینمایی مونا فرجاد و محسن افشانی و مهدی صباحی برای ایفای نقش در فیلم سینمایی قرارداد بسته و تست گریم شده اند و به جمع عوامل این فیلم پیوسته اند.

«ماهور» عنوان فیلم سینمایی به کارگردانی و نویسندگی حمید زرگرنژاد است که قصه ای عاشقانه دارد.

«ماهور» دومین فیلم بلند سینمایی حمید زرگرنژاد است و علیرضا جلالی و حمید آخوندی تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارند.

پیش از این حضور بازیگرانی چون کامران تفتی، بهاره کیان افشار، داریوش ارجمند، سعید اقا خانی، میترا حجار، علی اوسیوند، یوسف مرادیان و مالک سراج در این فیلم مشخص شده بود.

در خلاصه داستان «ماهور» آمده است: «در روستایی مرزی زیباترین دختر به عنوان عروس هور انتخاب می شود تا یک روز در هفته خود را به آب بسپارد و هور بارور شده و قهرش نگیرد، امین معروف به سمور؛ قاچاقچی ایرانی عروس هوربه نام ماهور را می دزد...»

دیگر عوامل این فیلم سینمایی عبارتند از مدیر فیلمبرداری: مرتضی غفوری، دستیار اول کارگردان : ماکان رضایی پور ، تدوین: کاوه ایمانی، طراح چهره پردازی: شهرام خلج، مدیر تولید و برنامه ریزی : محمد عفراوی ، طراح صحنه: بهزاد آدینه، طراح لباس : سارا خالدی ،عکاس: مهدیه لطیفی، تدوین : کاوه ایمانی، منشی صحنه: مرضیه آذری، موسیقی: ستاراورکی، جلوه ه های ویژه میدانی : حمید رسولیان، جلوه های وىژه بصری: بهنام خاکسار ، صدا گذار : آرش قاسمی، صدا بردار: حسین بشاش، مدیر تدارکات: فرامرز رضایی، استوری بورد آرتیست : محمد فلاحت دار و مشاور رسانه ای : لیلا افشار. تصویر برداری این پروژه سینمایی با داستانی عاشقانه حدود دوماه طول خواهد کشید.

گروه سازنده برای محسن تنابنده این هنرمند عزیز، آرزوی بهبودی و سلامتی را دارد.

5858

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394554

خبر فوق مربوط به رسانهخبر آنلاین می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم