خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

مصطفی کارخانه چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری افزود : تیم عمران ساری یکی از تیم های قدرتمند شهرستانی است که توانست نتایج خوبی را در این فصل کسب کند و خود را تا رده چهارم جدول بالا بکشد.
وی ادامه داد : ما در برابر این تیم و هوادارانش در ساری بازی سختی را پیش رو داریم و امیدوارم بتوانیم در این دیدار نیز همانند دیدارهای گذشته به برد برسیم.
کارخانه اظهار داشت : در نیم فصل جاری رقابت های والیبال لیگ برتر ، تیم های قدرتمندی حضور دارند و امتیاز تیم ها نزدیک به هم شده و هر لغزشی از سوی تیم های بالا جدولی می تواند جایگاهشان را تغییر دهد.
وی افزود : تیم ما که در صدر جدول قرار دارد ، برای حفظ جایگاهش باید تلاش بیشتری را برای برد داشته باشد و نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم تا بتوانیم جایگاهمان را تثبیت کنیم.
** کیفی ترین لیگ والیبال
سرمربی بانک سرمایه گفت : فصل جاری رقابت های والیبال لیگ برتر در چند سالی که من در این مسابقات حضور دارم ، به نظرم کیفی ترین فصل است و تیم های خوبی در این رقابت ها حضور دارند.
کارخانه افزود : کیفی شدن تیم های لیگ برتری به نفع والیبال ما به خصوص تیم ملی است و باید از این موقعیت ایجادی استفاده درستی داشته باشیم .
** انتقاد از حواشی در والیبال
کارخانه از ایجاد حواشی در بازی های لیگ برتر والیبال در فصل جاری و بی احترامی به بازیکنان تیم ملی از سوی برخی تماشاگرنماها انتقاد کرد گفت : بازیکنان تیم ملی صرف نظر از این که در چه تیمی باشگاهی بازی می کنند ، باید احترامشان حفظ شود.
وی اضافه کرد : بازیکنان تیم ملی زحمات زیادی برای کشورمان می کشند و سختی های زیادی را تحمل می کنند و باید مورد احترام همه باشند و همه باید بدانند که اینها سرمایه های ایران هستند.
او ادامه داد : باید کمیته انضباطی و فدراسیون والیبال برای از بین بردن حواشی در ورزشگاهها پا به میدان بگذارند و با اهرم هایی که در اختیار دارند برای از بین بردن این حواشی تلاش کنند.
سرمربی بانک سرمایه گفت : هرگونه بی احترامی به بازیکنان تیم ملی به ضرر کشورمان تمام می شود و باید از سرمایه های خود به درستی استفاده کنیم.
تیم بانک سرمایه صدرنشین رقابت های لیگ برتر والیبال ایران در هفته نهم ، پنجشنبه شب (فردا شب) 11 آذر ماه در سالن سید رسول حسینی مهمان تیم رده چهارمی عمران ساری است .
خبرنگار : حسین فلاحتی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
6982/1654

انتهای پیام /*

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394530

خبر فوق مربوط به رسانه ایرنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم