خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
اخبار بازی یوبیسافت بازی Steep را پیش از عرضه در اختیار منتقدین قرار نخواهد داد

یوبیسافت اخیرا اعلام کرده که قصد ندارد بازی Steep را پیش از عرضه برای منتقدین ارسال کند.

کمپانی های مختلف معمولا سیاست های مختص به خود را در مورد نقد بازی هایشان در پیش می گیرند و برخی ترجیح می دهند تا نسخه ای را پیش از عرضه بازی برای منتقدین ارسال کنند تا نمره های بازی شان پیش از انتشار رسمی آن در دسترس باشد و برخی هم دوست دارند تا منتقدین نیز همزمان با گیمر ها به بازی شان دسترسی داشته باشند.

حال یوبیسافت اعلام کرده که در مورد بازی Steep، روش دوم را در پیش گرفته است و این بازی پیش از عرضه در اختیار منتقدین قرار نخواهد گرفت. کمپانی فرانسوی با انتشار پستی در این مورد گفت:

ما دوست داریم تا منتقدین هم نسخه ای کامل از بازی مان را با تمامی بخش هایش تجربه کرده و سپس آن را بررسی کنند و به همین دلیل هم بازی Steep در تاریخ ۲ دسامبر (۱۲ آذر) و همزمان با عرضه جهانی، در اختیار آن ها قرار خواهد گرفت. این باعث خواهد شد تا منتقدین هم به بخش چندنفره بازی با حضور بازیکنان دسترسی داشته و بتوانند دید بهتری نسبت به بازی داشته باشند.

این اقدام یوبیسافت از آنجایی که بازی Steep دارای بخش چندنفره است، معقول به نظر می رسد. Steep یک بازی در مورد ورزش های زمستانی چون اسکی است که در تاریخ ۱۲ آذر برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. همچنین امکان Pre Load این بازی از امروز (۱۰ آذر) فعال شده و می توانید دانلود دیتای بازی را آغاز کنید.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394529

خبر فوق مربوط به رسانهزومجی می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم