کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر: بازدید: 189

به گزارش ایرنا، هم زمان با سالروز شهادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) با حضور باشکوه و گسترده قشرهای مختلف مردم بخش امامزاده و مسئولان نطنز مراسم تشییع و خاکسپاری دو تن از شهدای گمنام 16و 18 ساله در شهر خالدآباد برگزار شد.
امام جمعه بادرود در این مراسم معنوی با تقدیر از حضور باشکوه مردم ولایت مدار بخش امامزاده و روستاهای تابعه اظهار داشت: حضور حماسی مردم بصیر و آگاه در مراسم های ملی هم چنین تشییع شهدای گمنام جای تقدیر دارد چرا که مردم همواره پای نظام انقلاب اسلامی و خون شهدا ایستاده اند.
حجت الاسلام علیرضا قاسمی استکبار ستیزی را پیام شهدا برای مردم و دولتمردان برشمرد و گفت: کشف پیکرهای پاک و مطهر شهدای عزیز و گرانقدر دوران هشت سال دفاع مقدس در حساس ترین برهه از انقلاب اسلامی حاوی پیام های مهمی برای مردم و بویژه دولت مردان است.
وی افزود: پیام شهدا برای مردمی که همواره در صحنه های انقلاب اسلامی حاضر می شوند تقدیر و تشکر و برای مسئولان هشدار و عمل به شعار ولایت پذیری است.
یوسف حسنی فرماندار نطنز نیز در این مراسم از کلیه مردم شهرستان به ویژه مردم خونگرم و ولایی بخش امامزاده به خصوص اهالی خالدآباد که در مراسم تشییع و تدفین پیکر این دو شهید گمنام شرکت کرده اند قدردانی کرد.
7408/7430 * خبرنگار: رحمت الله کاملی بادی * انتشار: محمد جهانگیریان

انتهای پیام /*

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394515

خبر فوق مربوط به رسانه ایرنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم