جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:
ماشین سازی رسول خطیبی مانوئل فرناندز-پیام صادقیان آندرانیک تیموریان سامان نریمان جهانماشین سازی بدترین آمار را در لیگ شانزدهم دارد.

طرفداری- تیم ماشین سازی تبریز در فصل نقل و انتقالات پر سر و صدا ظاهر شد و خرید های گران قیمتی مثل آندرانیک تیموریان، پیام صادقیان، سامان نریمان جهان و مانوئل فرناندز را انجام داد اما در لیگ بسیار ضعیف ظاهر شدند و در انتهای جدول قرار دارند.

بدترین های لیگ همه به نام سبزپوشان تبریزی است. اول از همه اینکه کمترین امتیاز را دارند و با 6 امتیاز در قعر جدول حضور دارند. این تیم در کنار سایپا تهران، صبای قم و گسترش فولاد تبریز با یک پیروزی، کمترین برد را در لیگ دارد. همچنین این تیم با اختلاف بیشترین شکست را دارد، آن ها متحمل 7 شکست می باشند و نزدیکترین تعقیب کننده های ماشین سازی در این زمینه فقط 4 شکست دارند.

در خط حمله نیز عملکرد ضعیفی داشته اند و نتوانستند گلزنی کنند، در کنار همشهری خود گسترش فولاد با 7 گل زده بدترین خط حمله لیگ را  دارند و سایپا با 8 گل زده نزدیک ترین تیم به آن ها است. در کار های دفاعی هم شاگردان رسول خطیبی بسیار ضعیف عمل کردند و حتی دروازه بان لالیگایی این تیم، مانوئل هم نتوانست مانع دریافت گل های فروان شود.

ماشین سازان با 19 گل خورده بدترین خط دفاع لیگ را دارند، استقلال خوزستان و سیاه جامگان به ترتیب هر کدام با 16 و 15 گل خورده نزدیک ترین تعقیب کننده آن ها می باشند. عملکرد ضعیف سبز پوشان تبریز به همین جا ختم نمی شود، آن ها با تفاضل -12 با اختلاف بسیار زیادی بدترین تفاضل گل لیگ را دارند. سیاه جامگان با تفاضل گل -5 نزدیک ترین تعقیب کننده آن ها در این زمینه است!

 

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394486

خبر فوق مربوط به رسانهطرفداری می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم