خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
در حالی که گردشگری مذهبی یکی از پایه‌های اصلی درآمدزایی دولت عربستان در زمینه گردشگری به شمار می‌رود مشاور پادشاه این کشور و امیر مکه مدعی است او از مخالفان گردشگری در مکه است. پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در حالی که گردشگری مذهبی یکی از پایه‌های اصلی درآمدزایی دولت عربستان در زمینه گردشگری به شمار می‌رود مشاور پادشاه این کشور و امیر مکه مدعی است او از مخالفان گردشگری در مکه است.
به گزارش انتخاب؛ «خالد الفیصل» مشاور پادشاه عربستانو امیر منطقه مکه اعلام کرد با ایده توسعه گردشگری [مذهبی] در مکه مخالف است.
پایگاه خبری «العاجل»، گزارش داد که الفیصل در جمع چهره‌های نخبه مکه روز سه شنبه (دیروز) اعلام کرد که به شدت با گردشگری در مکه مخالف است و معتقد است که مسلمانان از سراسر جهان فقط برای عبادت به این شهر سفر می‌کنند نه چیز دیگری.

این در حالی است که گردشگری مذهبی یکی از اصلی‌ترین منابع درآمد عربستان به شمار می‌رود؛ با توجه به سفر میلیون‌ها مسلمان در سال به مکه و مدینه دولت عربستان نیز به منظور استفاده از پتانسیل گردشگری مذهبی و کسب درآمد از گردشگری مذهبی حمایت می‌کند و به دنبال توسعه آن است.

بر اساس آمار گردشگری مذهبی و دینی در عربستان در سال 2009 7 میلیارد دلار برای این کشور درآمد به همراه داشته است و بیش از یک میلیون فرصت شغلی در این کشور فراهم می‌کند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394483

خبر فوق مربوط به رسانهانتخاب می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم