خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
روز نو :

علی شجاعی در مورد محرومیت جری بنگستون به خاطر درگیری در بازی با نفت آبادان اظهار داشت: «من به هیچ عنوان رفتار بنگستون را تایید نمی‌‌کنم. هر چند واکنش او در قبال رفتار و کنش بازیکن نفت آبادان بود. با این حال از رئیس محترم کمیته انضباطی می‌خواهم به موارد رخ داده در این درگیری توجه کند. اینکه بازیکن نفت آبادان به چه حقی بنگستون را هل می‌دهد. خود بنگستون می‌گوید بازیکن نفت آبادان به کمرم فشار وارد کرد و این مسئله باعث عصبانیتم شد. این اتفاقات باعث شد که مهاجم آرام ما تحت‌الشعاع قرار بگیرد.»

شجاعی افزود: «از سویی دیگر باشگاه پرسپولیس بدهی مالیاتی بنگستون را پرداخت نمی‌کند و فدراسیون هم با این مسئله مماشات می‌کند. در حالی که این بدهی مالیاتی باعث شده بنگستون ممنوع‌الخروج شود و نتواند در تعطیلات لیگ هم به کشورش برود آن هم در شرایطی که همسرش بیمار بود. این مسائل بازیکن ما را عصبی کرد. آیا کمیته محترم انضباطی همین ضربت را در صدور محرومیت به بنگستون برای پرداخت بدهی مالیاتی او از سوی پرسپولیس هم انجام می‌دهد؟ و همین گونه ضربتی عمل می‌کند؟ این یک بام و دو هوا آزاردهنده است.»

سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن در پایان گفت: «ضربه سر بنگستون مشخص نیست که به صورت بازیکن نفت آبادان برخورد کرده یا نه. با این حال او را دو جلسه محروم می‌کنند و این حکم خیلی ضربتی صادر می‌شود ولی حکم پرداخت بدهی مالیاتی او از سوی پرسپولیس 6 ماه است که اجرایی نمی‌شود. از سویی دیگر فصل گذشته شاهد بودیم که محرومیت سیدمهدی رحمتی در فینال جام حذفی معلق شد اما محرومیت بنگستون و ضربتی قطعی اعلام می‌شود.»

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394477

خبر فوق مربوط به رسانه موبایل می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم