خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر: بازدید: 186
انتشار خبری از مرکز بهداشت و درمان استان گیلان امروز تعجب محافل پزشکی را برانگیخت.بر پایه این خبر یک زوج لاهیجانی صاحب یک نوزاد با وزن بیش از پنج کیلوگرم شدند
به گزارش روزپلاس، این خبر را اولین بار سایت محلی لاهیجان مخابره کرد. مادر ۳۱ ساله ای که بارداری اول خود را تجربه میکرد در هفته چهلم بارداری با دردهای شدید زایمانی و سابقه تشنج به مرکز آموزشی درمانی ۲۲ آبان لاهیجان مراجعه کرد.
این مادر بدلیل تشنج های مکرر جهت ختم حاملگی سریعا به اتاق عمل منتقل شد و سرانجام نوزاد پسر با وزن پنج کیلو و ۴۰۰ گرم با آپکار نرمال به دنیا آمد، اما مادر نوزاد بدلیل تشنج های پی در پی و غیر قابل کنترل بخشICU منتقل شد.
در طول این مدت وضعیت مادر توسط متخصص زنان، نورولوژیست، متخصص بیهوشی و همچنین نوزاد توسط متخصص اطفال و ماما و سوپروایزر کشیک کنترل شد.
در حال حاضر وضعیت مادر خوب و در بخش زنان بستری و تحت نظربوده و همچنین حال نوزاد نیز مطلوب گزارش گردیده و هم اکنون در بخش نوزادان بیمارستان تحت نظر میباشد.
روزنامه ایران

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394446

خبر فوق مربوط به رسانه روز پلاس می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم