کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
Print

حجت الاسلام والمسلمین سعیدی درمراسم گرامیداشت شهدای حله و جانباختگان حادثه قطار بابیان این که حرکت بزرگ اربعین الگوی کامل سبک زندگی اسلامی است گفت:عظمت اربعین خاری در چشم دشمنان اسلام است.

به گزارش پارس نیوز،

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) درمراسم گرامیداشت شهدای فاجعه تروریستی حله و جانباختگان تصادف قطار تبریز - مشهد که در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر کریمه اهل بیت(ع) برگزار شد، گفت: اربعین امسال نسبت به سال های گذشته ویژگی و شکوه خاصی داشت، چیزی که دشمنان اهل بیت(ع) آن را بر نمی تابیدند. حضور ده ها میلیون زائر امام حسین(ع) با این عظمت و شکوه و خدمت رسانی مردم عراق به این زائران، خاری در چشم امریکا و صهیونیست و وهابیت و داعش است که برای تحت تأثیر قرار دادن آن هر کار تروریستی ای را انجام می دهند.

امام جمعه قم با بیان اینکه این حرکت عظیم دینی در کشوری اتفاق افتاد که در حال جنگ و نابودی دشمنان اسلام و اهل بیت(ع) است، گفت: حرکت بزرگ اربعین و پذیرایی از زائران حسینی الگوی کامل سبک زندگی اسلامی است، سبکی که دشمنان زیادی دارد که نمی توانند آن را تحمل کنند.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام ناب و معارف اهل بیت(ع) دست در دست هم داده اند که به گمان خود محبت میان مردم و اهل بیت(ع) را کم کنند؛ در حالی که محبان اهل بیت و امام حسین(ع) در طی تاریخ برای زیارت این امام همام دست ها و جان ها داده اند و هیچ شرایطی موجب کمرنگ شدن عشق و علاقه مردن به سیدالشهدا(ع) نخواهد شد و بازماندگان شهدای فاجعه تروریستی حله نیز بر این مسئله تأکید کردند.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) با بیان اینکه شهدای این حادثه تروریستی به مقام والایی دست یافته اند، گفت: پاسخ این ددمنشی ها را رزمندگان اسلام در میدان های جنگ خواهند داد.

وی در ادامه به حادثه دلخراش تصادف قطار مشهد و جانباختن زائران امام رضا(ع) گفت: بدون تردید این حادثه نتیجه سوء مدیریت بود که از مسئولان می خواهیم که بدون عجله و با دقت و بر اساس قانون، با کسانی که در این حادثه کوتاهی کرده و عمداً یا سهواً مقصر بودند، برخورد کند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394445

خبر فوق مربوط به رسانه پارس نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم