خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

سرمربی تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه شرایط این بازی با دیدار جام حذفی متفاوت است، گفت: دو تیم شناخت خوبی از هم پیدا کرده اند.

خبرگزاری ایسنا: صمد مرفاوی سرمربی تیم صبای قم در نشست خبری پیش از بازی مقابل استقلال تهران اظهار کرد: شرایط بازی روز پنجشنبه با دیدار گذشته ما متفاوت است. در دیدار جام حذفی، ما بازی را در ضربات پنالتی به استقلال باختیم و حالا هر دو تیم از یکدیگر شناخت دارند. در آن دیدار حتما باید یک تیم برنده می شد اما حالا شرایط فرق می کند. برای این دیدار از لحاظ روحی و فنی آماده هستیم و امیدوارم بازی خوبی را ارائه دهیم و بتوانیم با دست پر از این بازی خارج شویم. به دنبال کسب سه امتیاز هستیم و امیدوارم بچه ها با همه وجود بازی کنند.

او با بیان اینکه استقلال بازی به بازی شرایطش در این فصل بهتر شده است، گفت: جوانان خوبی در استقلال هستند که تاثیر گذار نیز هستند. همچنین این تیم بازیکنان با تجربه ای دارد که می توانند شرایط را عوض کنند. بازی فردا قطعا بازی تاکتیکی خواهد بود و فکر می کنم هر کسی در این بازی اشتباهات کمتری انجام دهد، موفق خواهد بود. امیدوارم اشتباهات کمتری داشته باشیم و بازی خوبی ارائه دهیم تا در نهایت سربلند باشیم.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394415

خبر فوق مربوط به رسانه فردا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم