جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:
سالن ملت اصفهان فردا و برای دومین هفته متوالی میزبان یکی از مسابقات حساس لیگ برتر والیبال بانوان است. خط و نشان بانوان والیبالیست ذوب‌آهن و پارسه در اصفهان به گزارش ایمنا، تیم والیبال ذوب آهن در هفته نخست لیگ برتر والیبال بانوان از آزمون دانشگاه آزاد سربلند بیرون آمد تا فصل جدید لیگ برتر را با پیروزی خانگی 3 بر صفر آغاز کرده باشد.
شاگردان فریبا صادقی فردا پنجشنبه و در دومین هفته لیگ برتر نیز در اصفهان به میدان می روند و حریف این هفته آنها پارسه تهران است. پارسه در هفته نخست لیگ برتر پارس شیراز را در سه ست متوالی شکست داد و بالاتر از ذوب آهن در رده دوم جدول رده بندی این مسابقات قرار گرفت.
یک نکته در مورد این مسابقه اینکه، کمیته انضباطی فدراسیون والیبال نگین شیرتری بازیکن تیم پارسه تهران را به یک جلسه محرومیت و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرده است. شیرتری پیش از آغاز لیگ برتر با مسئولان تیم دانشگاه آزاد برای پیوستن به این تیم توافق کرده بود اما در ادامه به عضویت پارسه تهران درآمد. البته قرارداد او با دانشگاه آزاد در هیئت والیبال تهران ثبت نشده بود تا به این ترتیب شیرتری با مجازات سنگین تری مواجه نشود.
در دیگر دیدارهای هفته دوم لیگ برتر والیبال بانوان، بانک سرمایه صدرنشین به مصاف شهرداری تبریز می رود و سایپا تهران و پارس شیراز در خانه والیبال با هم روبه رو می شوند. دانشگاه آزاد هم این هفته استراحت دارد.
برنامه هفته دوم لیگ برتر والیبال بانوان به شرح زیر است:
پنجشنبه 11 آذر 95، ساعت 11

* ذوب آهن اصفهان - پارسه تهران، سالن ملت اصفهان
داور اول: ماندانا مطیعی، داور دوم: مژگان کلیمی پور و ناظر: اکرم ابوالقاسم
* شهرداری تبریز - بانک سرمایه، سالن شهید اقدمی تبریز
داور اول: نسرین حق شناس، داور دوم: شیما حقوقی زاده و ناظر: هاجر نجاتی زاده
* سایپا تهران - پارس شیراز، خانه والیبال تهران
داور اول: زینب حقی، داور دوم: مرضیه ابراهیم زاده و ناظر: فائزه جعفری
15118/118/4
کانال اطلاع رسانی: https://telegram.me/imnanews

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394396

خبر فوق مربوط به رسانهایمنا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم