خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
مراسم بزرگداشت آیت‌الله سیدمحمدنقی شاهرخی - نماینده سابق مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری - با حضور علما، روحانیان و قشرهای مختلف مردم در حسینیه امام (ره) دفتر رهبر معظم انقلاب در قم برگزار شد. به گزارش ایسنا، در این مراسم، حضرات آیات حسین نوری همدانی، سیدموسی شبیری زنجانی، سیدمحمدعلی علوی گرگانی و نمایندگان بیوت و دفاتر مراجع تقلید و علما حضور داشتند.
همچنین آیات محسن فقیهی، سیدمحمد سعیدی، محمدجواد فاضل لنکرانی، علیرضا اعرافی، سیداحمد خاتمی، سیدمحسن خرازی، سید محمدجواد علوی بروجردی، سیدمحمد غروی، حجج اسلام والمسلمین ملکا، احمد مبلغی، فرخ فال، طاهری خرم آبادی و جعی از اعضای جامعه مدرسین و علما، از دیگر حاضران بودند.

یکی از استادان حوزه و دانشگاه در این آیین به سخنرانی پرداخت و با تجلیل از شخصیت مرحوم آیت الله شاهرخی گفت: ایشان از شخصیت های با سابقه، خدوم و انقلابی بود که دعوت حضرت امام راحل را برای قیام علیه طاغوت اجابت کرد.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا رزاقی افزود: آیت الله شاهرخی برای مبارزه به زندان افتاد و سختی هایی را برای پیروزی انقلاب تحمل کرد، پس از پیروزی انقلاب اسلامی هم در خدمت مردم لرستان و ایران اسلامی بود.
وی ادامه داد: ایشان از بزرگانی همچون آیت الله محقق داماد، آیت الله گلپایگانی، بروجردی، حضرت امام و علامه طباطبایی بهره ها بردند و خدمات فراوانی به امت اسلامی داشتند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394365

خبر فوق مربوط به رسانه الف می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم