خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
دان پل و فیلیپ جونکر نوعی زیردریایی طراحی کرده‌اند که ظرفیت سه‌سرنشین را دارد و وسیله‌ دریایی بسیار سریع و ایمنی است. طراحی خاص زیردریایی به سه غواص اجازه می‌دهد تا سطح زیرین اقیانوس‌ را به راحتی تفحص کنند.به گزارش بلاغ، زیردریایی الکتریکی اورتگا برای دانشمندان و غواصان طراحی شده است تا به راحتی قادر به تحقیق و جستجو در دریاها باشند.

به گزارش اینهبیتت، دان پل و فیلیپ جونکر نوعی زیردریایی طراحی کرده اند که ظرفیت سه سرنشین را دارد و وسیله دریایی بسیار سریع و ایمنی است. طراحی خاص زیردریایی به سه غواص اجازه می دهد تا سطح زیرین اقیانوس را به راحتی تفحص کنند.

این شرکت باتری مخصوصی با نام Hancell 378i طراحی کرده و در زیردریایی Mk.1C از چهار باتری Hancell 378i با دو موتور الکتریکی استفاه کرده است. سرعت Mk.1C حدود 10.4 مایل در ساعت و قدرت موتورهای اطراف آن 12.7 مایل بر ساعت در زیر آب است.

سیستم ناوبری، تجهیزات تنفسی و فضای 250 لیتری در این زیردریایی تعبیه شده و طراحی ارگونومیک و مهندسی پیشرفته هلندی از دیگر ویژگی های این زیردریایی است.

زیردریایی Mk.1C برای افراد مشتاق به تفحص در دریاها و اقیانوس ها مناسب است. البته شرکت مذکور هنوز قیمت این زیردریایی را اعلام نکرده است.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394327

خبر فوق مربوط به رسانه بلاغ می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم