خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
بسکتبال ایران حامد حدادی در ادامه دیدارهای لیگ بسکتبال چین، یاران مهدی کامرانی و صمد نیکخواه بهرامی مقابل حریفان خود شکست خوردند و یاران حدادی پیروز شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در هفته دوازدهم مسابقات بسکتبال باشگاه های چین، امروز (چهارشنبه) تیم گوانگژو در حضور 36 دقیقه و 6 ثانیه ای صمد نیکخواه بهرامی، کاپیتان پیشین تیم ملی ایران با نتیجه 101 بر 102 مغلوب میزبان خود «بیجینگ داکس» شد. نیکخواه بهرامی در این بازی 11 امتیاز و 9 ریباند داشت. فان زیمینگ نیز 24 امتیاز دیگر برای گوانگژو کسب کرد.

در دیگر بازی این هفته، تیم سیچوان که حامد حدادی، سنتر ملی پوش ایران را در اختیار دارد با نتیجه 101 بر 89 «فوجیان» را شکست داد. حدادی در مدت 33 دقیقه و 29 ثانیه حضورش در زمین، 16 امتیاز، 19 ریباند و 6 پاس گل داشت. جاش اسمیت هم 26 امتیاز و 11 ریباند برای سیچوان به دست آورد.

در آخرین بازی، یاران مهدی کامرانی در تیم جیلین با نتیجه 102 بر 109 مقابل میهمان خود «بایی راکتس» شکست خوردند. مهدی کامرانی در این بازی غایب بود ولی جباری براون 43 امتیاز برای جیلین کسب کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394284

خبر فوق مربوط به رسانه تسنیم می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم