خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
تولید ایران خودرو خراسان به ۶۰۰ دستگاه در روز رسید

تولید ایران خودرو خراسان به ۶۰۰ دستگاه در روز رسید

عصر خودرو- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: میزان تولید ایران خودرو خراسان از ابتدای آبان ماه امسال به روزانه ۶۰۰ دستگاه رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از سازمان صنعت،معدن و تجارت خراسان رضوی، راضیه علیرضایی افزود: ایران خودروخراسان از ابتدای تاسیس بیش از یک میلیون دستگاه خودرو تولید کرده است که این موفقیت با تعهد به الزامات صنعت سبز و حفظ محیط زیست، حاصل شده است.
وی گفت: این شرکت، بزرگ ترین بنگاه صنعتی- اقتصادی شرق کشور است که با ایجاد چهار هزار و 300 فرصت شغلی پایدار و تولید روزانه 600 دستگاه خودرو سواری و شاسی بلند، تنها تولید کننده خودروهای سوزوکی گراند ویتارا، هایما(اس7) و پژو 405 در ایران است که تولیدات آن به کشورهای خاورمیانه صادر می شود.
وی گفت: ایران خودرو خراسان دارای شبکه تصفیه خانه آب صنعتی و بازیافت روزانه 800 متر مکعب پساب صنعتی است که بالاترین نشان کیفیت را در میان شرکت های خودروساز داخلی کسب کرده است.
علیرضایی افزود: استقرار نظام مدیریت یکپارچه ایمنی، بهداشت شغلی، کیفیت و محیط زیست از آی.ام.کیو ایتالیا، بازیافت روزانه 2 تن پسماند سالن رنگ و تولید کفپوش صنعتی از آن از دیگر خدمات ارزنده ایران خودرو خراسان است.
وی گفت: این شرکت موفق به کسب عناوین واحد نمونه صنعتی استان در سالهای 1394 و 1395، کارآفرین برتر استان در سال 1394، واحد نمونه صنعتی جشنواره امتنان در سالهای 1394 و 1395 و تقدیرنامه سه ستاره جایزه تعالی منابع انسانی از انجمن مدیریت منابع انسانی ایران شده است.
در سال ١٣٨٤ با راه اندازی خطوط تولید ایران خودرو خراسان و تجاری سازی محصولات این شرکت، ٤ فرصت شغلی در این شرکت ایجاد شد که با افزایش تدریجی تولید و گسترش سالنهای تولیدی، این عدد، امسال به چهار هزار و 300 نفر رسیده است که از این تعداد، باتوجه به افزایش شمارگان خودروهای شاسی بلند در خطوط تولید ایران خودرو خراسان، ٣ نفر در هشت ماهه اول سال 1395 مشغول به کار شده اند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394276

خبر فوق مربوط به رسانه عصر خودرو می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم