کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
روز نو :

علی طارمی هم دلایل افت مهدی را حضور طولانی مدت در تیم ملی می‌داند: «مهدی از بچگی و در مدارس فوتبال پیش خودم بود و همیشه خیلی خوب گل می‌زد اما الان قطع شدن بازی‌های لیگ و وقفه‌ای که بین بازی‌ها می‌افتد باعث شده این شرایط پیش بیاید. شما ببینید مهدی یک هفته گل می‌زند و بازی بعدی یک ماه بعد برگزار می‌شود. از طرفی در تیم ملی او را می‌برند گوشه زمین وهمین که در پست خودش نیست نمی‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد و این دوگانگی‌ها روی بازی‌اش تاثیر گذاشته.»

پدر مهدی با اشاره به اینکه از این هفته گلزنی‌های پسرش دوبار شروع می‌شود درباره اینکه مهدی تن به تمرین اختصاصی نمی‌دهد، می گوید:«صددرصد نیاز به این کار دارد. البته اگر خود بازیکن نخواهد مربی باید بخواهد و به او مسوولیت بدهد. من خودم از این مساله متعجبم که چرا از مهدی نمی‌خواهند تمرین کند.»

پدر مهدی با 15 سال بازی در تیم‌های پاس و منتخب بوشهر حضور در پست‌های مختلف را تجربه کرده. او حالا 60 سال سن دارد اما سرحال و قبراق کنار پسرانش فوتبال بازی می‌کند. خودش می‌گوید زندگی سالم باعث شرایط مناسب جسمانی‌اش شده. وقتی می‌گوییم شایعه شده مهدی شب‌ها دیر می‌خوابد می‌گوید: «راستش خودم هم از مهدی راضی نیستم و می‌گویم برخی مسائل را باید رعایت کند تا فوتبالیست خوبی شود اما هم با او صحبت خواهم کرد هم مادرش را می‌فرستیم تهران تا کنارش باشد. به امید خدا این هفته بهتر خواهد شد.»

وقتی پای شوخی و طنز به میان می‌آید از پدر طارمی می‌پرسیم وقتی مهدی می‌آید بوشهر و کنار شما در زمین‌های خاکی یا محلی بازی می‌کند هم اینقدر موقعیت خراب می‌کند که علی آقا جواب می‌دهد: «مهدی خیلی کم اینجا بازی می‌کند چون همیشه مراقب سلامتی‌اش بوده و اگر هم بازی کند خودش را زیاد درگیر نمی‌کند و بیشتر پاس می‌دهد. یک بار فقط سال گذشته در منطقه دشتی کنار خودم بازی کرد که به من پاس گل داد.»

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394269

خبر فوق مربوط به رسانه موبایل می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم