خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
بهزادیکریمی-ماچادو-با-شخصیت-و-مهربان-بود

وبسایت رسمی برنامه نود -  هافبک - مهاجم سپاهان از درگذشت هم‌تیمی سابق خود ابراز تأسف کرد و گفت: ماچادو شخصیتی مهربان و خوب داشت. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، فرید بهزادی‌کریمی در خصوص دیدار فردای سپاهان مقابل گسترش فولاد که هفته گذشته استقلال را در تهران متوقف کرد، اظهار داشت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و دلیل ندارد چون گسترش هفته گذشته با استقلال مساوی کرده‌، این هفته هم بتواند مقابل ما نتیجه خوبی بگیرد.

وی با اشاره به برگزاری تمرینات این هفته طلایی‌پوشان در غیاب عبدالله ویسی که به دلیل بیماری به بیمارستان رفته بود گفت: همیشه تمرین منظم داریم و تمرینات این هفته هم با نظر ویسی برگزار و با روال همیشگی انجام شد. تمرین خوبی داشتیم و امیدوارم نتیجه بگیریم. در بازی‌های داخل خانه امتیاز از دست دادیم و هفته گذشته نیز مقابل فولاد می‌توانستیم پیروز شویم که اینطور نشد. این هفته در تبریز می‌خواهیم امتیازاتی که در خانه از دست دادیم را جبران کنیم.

هافبک - مهاجم سپاهان درباره اینکه در فصل جاری هنوز نتوانسته آنطور که باید در ترکیب تیمش بدرخشد و گویا هنوز با تیم هماهنگ نشده، تأکید کرد: تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین بازی‌ها را برای سپاهان انجام دهم. امیدوارم اگر در بازی با گسترش فولاد در ترکیب حضور داشته باشم، موفق شوم، اما تیم مهم‌تر است. کسب سه امتیاز از هر چیزی ارزش بیشتری دارد و امیدوارم سه امتیاز این بازی را بگیریم تا شرایط‌مان را برای بازی‌های بعدی بهتر کنیم. من باشم یا نه، فرقی ندارد و امیدوارم با یکدلی پیروز شویم.

بهزادی‌کریمی که فصل گذشته با فلیپه ماچادو در تیم صبای قم هم‌تیمی بود در خصوص درگذشت این بازیکن در سانحه هوایی گفت: هم من و هم جلال علی‌محمدی با ماچادو هم‌تیمی بودیم و زمانی که خبر درگذشت او را شنیدیم، حال‌مان دگرگون شد. خبر بدی به ما رسید و از این اتفاق متأثر شدیم. ماچادو بازیکن خوب و پسری بسیار با شخصیت بود که خبر درگذشتش ما را ناراحت کرد.

 

2051

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394211

خبر فوق مربوط به رسانهبرنامه نود می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم