خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
آموزش رانندگی لافراری آپرتا توسط سباستین فتل

به گزارش «پرشین خودرو»، خودرویی که در ویدیو است، نسخه ی کروکی یک فراری لافراری آپرتا است که در جاده های کوهستانی و یک مسیر مسابقه ای رانده می شود. راننده ی لافراری آپرتا، کسی نیست جز قهرمان چهار دوره مسابقات فرمول یک تیم فراری، سباستین فتل. با این تفاسیر آیا بازهم نیاز به دلایل بیش تری برای تماشای این ویدیو دارید؟

خب؛ اجازه دهید کمی بیش تر توضیح بدهیم. زمانی که سباستین فتل، لافراری آپرتای ۱۲ سیلندر را در پیچ ها می تازاند، صدای جیغ آن صحنه ی هیجان انگیزی به ارمغان می آورد. در مسیر مسابقه، سرعت غرورآفرین فراری و لذت دریفت، جذابیت ویدیو را دوچندان می کنند. مجریان سه گانه ی گرند تور قطعاً عملکرد عالی لافراری آپرتا را تصدیق می کنند.

در این ویدیو با نمایش بازتاب هایی از اتومبیل های مسابقه ای معروف فراری در زمانی که لافراری مسیر را می پیماید، تاریخچه ی مسابقات فراری نیز مورد تجلیل قرار می گیرد، که قدمت آن تقریباً به ۷۰ سال می رسد. اگر هنوز برای تماشای ویدیو قانع نشده اید، حتماً یکی از افرادی هستید که از فراری متنفرند.

منبع: زومیت

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394107

خبر فوق مربوط به رسانه طرفداری می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم