خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: احتمال تشکیل کمیته اضطرار آلودگی هوا وجود دارد

امروز بر اساس آخرین اطلاعات ایستگاه‌های سنجش کیفیت هوای تهران، وضعیت هوا در شرایط هشدار قرار دارد.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، طی روزهای اخیر و با پایان بارندگی ها در تهران، کیفیت هوا دوباره در شرایط ناسالم قرار گرفت و هر روز بر میزان غلظت آلاینده ها افزوده می شود.
امروز نیز برای چندمین روز متوالی کیفیت هوای تهران در شرایط ناسالم قرار گرفت و غلظت آلاینده ها به حد هشدار رسید، در این شرایط کیفیت هوا برای تمام گروه های سنی ناسالم تعریف می شود.
این در حالی است که پیش بینی می شود بر اساس پیش بینی های هواشناسی مبنی بر ناپایداری هوا در روزهای آتی، طی 2 روز آینده به مرور از غلظت آلاینده ها کاسته شود.
معمولا پس از اینکه هوای شهر در حد اضطرار قرار گیرد کمیته اضطرار برای اتخاذ تصمیمات تشکیل جلسه می دهد و این بار نیز گفته می شود در صورت تشدید آلودگی احتمال تشکیل کمیته اضطرار وجود دارد.

بر اساس آخرین اطلاعات ایستگاه های سنجش کیفیت هوای شهر تهران، میزان غلظت آلاینده ها در هوای شهر تهران امروز نیز فراتر از حد مجاز است و بر اساس اطلاعات داده شده از سوی مراکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران میزان غلظت آلاینده های ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون بر روی عدد 152 قرار دارد که نسبت به روزهای گذشته افزایش داشته است و در حد هشدار قرار دارد.

بر اساس پیش بینی های صورت گرفته با توجه به پایداری هوا طی امروز و روز آینده فردا نیز آلودگی هوا در تهران ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394081

خبر فوق مربوط به رسانهفارس نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم