جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:
کنگره آمریکا خواستار افزایش همکاری‌های سایبری واشنگتن-تل آویو

مجلس نمایندگان آمریکا طی جلسه رای‌گیری بطور قاطع خواستار افزایش همکاری‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی در زمینه امنیت سایبری شد.

به گزارش پارس نیوز،

مجلس نمایندگان آمریکا در ساعات پایانی روز سه شنبه با اکثریت قاطع به افزایش همکاری ها در فضای مجازی و سایبری با رژیم صهیونیستی جهت تقویت مسائل امنیتی رای داد.

در این لایحه درخواست شده دولت، بودجه فدرال را برای تحقیقات امنیت مجازی که بطور مشترک توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی انجام می شود، اختصاص بدهد که با حمایت قاطع از سوی دو حزب دموکرات و جمهوری خواه همراه شد.

به نوشته پایگاه خبری «واشنگتن اگزمینر» لایحه های مرتبط با امنیت سایبری از اهمیت سیاسی و دیپلماتیک قابل توجهی برخوردار دارند زیرا ارتباط دیگری را با «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی برقرار می کند.

«جان راتکلیف» نماینده تگزاس در مجلس آمریکا که از ارائه دهندگان این طرح بود، طی جلسه رای گیری گفت: «مباحثات اخیر ما با نخست وزیر نتانیاهو اثبات کرد چه میزان متحد کردن نیروهایمان برای بدست آوردن استراتژی های موثر علیه تهدیدات سایبری روز افزون علیه دو دولت اهمیت دارد.»

«جیم لنگوین» دیگر عضو مجلس نمایندگان و از ارائه دهندگان این لایحه با بیان اینکه حملات سایبری علیه رژیم صهیونیستی دو برابر خواهد شد، تصریح کرد: «تهدید مجازی علیه اسرائیل می تواند به آسانی به ایالات متحده منتقل شود و برعکس.»

آمریکا و رژیم صهیونیستی مدعی هستند رایانه ها و سازمان های دولتی آنها چندین بار از سوی گروه های مختلف وابسته به کشوهای چون روسیه، چین و ایران مورد حمله قرار گرفته است.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394071

خبر فوق مربوط به رسانهپارس نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم