کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
فرماندار اهواز از تشییع پیکر ۳۷ شهید حادثه حله در اهواز با حضور مردم خبر داد. به گزارش عصر امروز، اسماعیل ارزانی بیرگانی در حاشیه تشییع شهدا اظهار کرد: در ادامه شناسایی شهدای حادثه تروریستی حله، ۹ نفر جدید به نام های فرزانه مفرج کوچکی، صدیقه رزاق پناه، محمد موری منفوری منش، فریبا سوگوند، شرحان صالحی، لیلا حزباوی، ابراهیم قائدی و یک فرد عراقی به نام عماد راضی که راننده بود را شناسایی کردند.


وی افزود: این هشت نفر ایرانی به ۳۷ نفر قبلی اضافه شدند و تعداد شهدایی که پیکر آنها شناسایی شده به ۴۵ نفر رسیده است. خانواده های زائران در مرحله اول ۶۶ نفر و در مرحله بعد نیز ۶ نفر نمونه دادند که سرجمع ۷۲ نفر می شوند.


ارزانی بیرگانی عنوان کرد: در ابتدا ۸۸ خانواده به فرمانداری مراجعه کردند که نزدیک به ۱۶ نفر ارتباطشان با زائرانشان قطع شده بود و به عنوان مفقودی در فرمانداری ثبت کردند ولی این ۱۶ نفر برگشتند.


فرماندار اهواز اظهار کرد: ۵۲ پیکر به کشور برگشت که تاکنون ۴۵ ایرانی، یک افغانی و یک عراقی شناسایی شده است. جستجو برای پیدا شدن ۷۲ نفر ادامه دارد و هرچند برخی از پیکرها کامل نیست و فقط اجزایی از بدن مثل دست یا پا برای پزشکی قانونی کشور آمده است.


وی تصریح کرد: امروز ۳۷ شهید تشییع شد که ۲۴ نفر در گلزار شهدا و مابقی به درخواست خانواده ها در قبرستان سید هادی حمیدیه و یا شهرهای دیگر تشییع می شوند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394063

خبر فوق مربوط به رسانه عصر امروز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم