خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، فیلم های سینمایی و تلویزیونی و پویانمایی ولایت عشق، شب توطئه بزرگ، مرد مورچه ای، عسل، مسافر شب، به خانه خوش آمدی هایابو، پیتر بل 1 و 2، فیلم فوری، خانواده، حقه، روز هفتم، غریبه ها، بی نظمی، خانم دابت فایر، تو این خونه چه خبره، پسر شماره 7، دور دنیا در 80 روز، دادخواهی، آقای مهربان، چشم به راه، عصر یخبندان 3، کلاس سوم ب، مظنون به قتل، یک ببر، دشمنان ملت، پنجه افسانه ای، گرداب سکندر، ستاره شرق، معمای عدالت، فرزندان، خورشید مصر، راز امپراتور، تام سایر، پانزده گربه بازیگوش، پشت پرده مه، طوفان مهیب، به رنگ حضور، مظنون، دهخدا، جزیره گنج 1و 2، فرار، نهنگ خشمگین، و زره پوش چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه 10، 11 و 12 آذر مصادف با شهادت امام رضا (ع) و تعطیلات آخر هفته از شبکه های سیما روی آنتن می رود.

شبکه یک سیما:
فیلم تلویزیونی ولایت عشق به کارگردانی مهدی فخیم زاده، چهارشنبه ساعت 9
فیلم سینمایی شب به کارگردانی رسول صدرعاملی، چهارشنبه ساعت 16
فیلم سینمایی توطئه بزرگ به کارگردانی آندرس پروچسکا، پنجشنبه ساعت 22 و 15 دقیقه
فیلم سینمایی مرد مورچه ای به کارگردانی ریتون رید، جمعه ساعت 16


شبکه دو سیما:
فیلم سینمایی عسل به کارگردانی سمی کاپلا اوگلو، چهارشنبه ساعت 8
فیلم تلویزیونی مسافر شب به کارگردانی علیرضا افخمی، چهارشنبه ساعت14 و 30 دقیقه
فیلم سینمایی به خانه خوش آمدی هایابوس به کارگردانی کاتسوهیدا موتوکی، چهارشنبه ساعت 23
‍ پویانمایی سینمایی پیتر بل به کارگردانی ماریا پیترز، پنجشنبه ساعت 8
فیلم سینمایی فیلم فوری به کارگردانی میشل گندری، پنجشنبه ساعت 23
قسمت دوم پویانمایی پیتر بل به کارگردانی ماریا پیترز، جمعه ساعت 8
فیلم سینمایی خانواده به کارگردانی کاتسوهیدا موتوکی، جمعه ساعت 15 و 30 دقیقه
فیلم سینمایی حقه به کارگردانی جان هرینیاک، جمعه ساعت 23


شبکه سه سیما:
فیلم تلویزیونی روز هفتم به کارگردانی محمد پورضرغام، چهارشنبه ساعت10
فیلم تلویزیونی غریبه ها به کارگردانی یزدان فتوحی، چهارشنبه ساعت 14 و 30 دقیقه
فیلم سینمایی بی نظمی به کارگردانی تونی گیگلو، چهارشنبه ساعت 19
فیلم سینمایی خانم دابت فایر به کارگردانی کریس کالامبوس، پنجشنبه ساعت 10
فیلم تلویزیونی تو این خونه چه خبره به کارگردانی کمال مقدم، جمعه ساعت 10
فیلم سینمایی پسر شماره 7به کارگردانی لارنس بلاک، جمعه ساعت 14 و 30 دقیقه
فیلم سینمایی دور دنیا در 80 روز به کارگردانی فرانک کوراکی، جمعه ساعت 19


شبکه چهار سیما:
فیلم سینمایی دادخواهی به کارگردانی مایکل آپتد، پنجشنبه ساعت 20 و 30 دقیقه

شبکه پنج سیما:
پویانمایی آقای مهربان به کارگردانی علیرضا گلپایگانی و بهنام دلداده، چهارشنبه ساعت 9
فیلم تلویزیونی چشم به راه به کارگردانی جواد مزدآبادی، چهارشنبه ساعت 13 و 30 دقیقه
پویانمایی عصر یخبندان 3 به کارگردانی کارلوس سالدانها، پنجشنبه ساعت 13 و 30 دقیقه
فیلم تلویزیونی کلاس سوم ب به کارگردانی غلامرضا رمضانی، جمعه ساعت 9
فیلم سینمایی مظنون به قتل به کارگردانی جورج پاپاواسیلیو، جمعه ساعت 13 و 30 دقیقه
فیلم سینمایی یک ببر به کارگردانی کبیر خان، جمعه ساعت 20 و 30 دقیقه


شبکه تماشا:
فیلم سینمایی دشمنان ملت به کارگردانی مایکل مان، چهارشنبه ساعت 20
فیلم سینمایی پنجه افسانه ای به کارگردانی گوردان چان، پنجشنبه ساعت 20
فیلم تلویزیونی گرداب سکندر به کارگردانی داوود بیدل، جمعه ساعت 20


شبکه شما:
فیلم تلویزیونی ستاره شرق به کارگردانی علی غفاری، چهارشنبه ساعت 13 و 30 دقیقه
فیلم تلویزیونی معمای عدالت به کارگردانی رسول صانعی، پنجشنبه ساعت 23
فیلم تلویزیونی فرزندان به کارگردانی یاسر طالبی، جمعه ساعت 13 و 30 دقیقه


شبکه کودک:
پویانمایی سینمایی خورشید مصر به کارگردانی نادر یغمائیان و شهرام خوارزمی، چهارشنبه ساعت 14 و 30 دقیقه
پویانمایی سینمایی آقای مهربان به کارگردانی سیدعلیرضا گلپایگانی و بهنام دلداده، چهارشنبه ساعت19 و30 دقیقه
پویانمایی سینمایی راز امپراتور به کارگردانی رینا هیتایی، پنجشنبه ساعت 19 و 30 دقیقه


شبکه امید:
پویانمایی سینمایی تام سایر به کارگردانی هرماین هانتیبرت، جمعه ساعت 14 و 30 دقیقه
فیلم سینمایی پانزده گربه بازیگوش به کارگردانی مائو کیچائو، ژا هان، با یانفنگ، زانگ بینگ و ریتارو ناکامارو، جمعه ساعت 19 و 30 دقیقه


شبکه افق:
فیلم سینمایی پشت پرده مه به کارگردانی پرویز شیخ طادی، جمعه ساعت 20 و 30 دقیقه


شبکه نمایش:
فیلم های سینمایی و تلویزیونی طوفان مهیب، به رنگ حضور و مظنون چهارشنبه ساعت 11، 15 و 30 دقیقه و23 شبکه نمایش روی آنتن می رود.

فیلم های سینمایی و تلویزیونی دهخدا، جزیره گنج 1 و فرار پنجشنبه ساعت 15 و30 دقیقه، 21 و 23 از شبکه نمایش روی آنتن می رود.

فیلم های سینمایی و تلویزیونی جزیره گنج 1، نهنگ خشمگین، فرار، جزیره گنج2 و زره پوش جمعه ساعت 11، 15 و 30 دقیقه، 17 و 15 دقیقه، 21 و 23 از شبکه نمایش پخش می شود.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394062

خبر فوق مربوط به رسانهشبکه خبر می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم