خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
لوئیز انریکه - لوکاس دینیه - ساموئل اومتیتی - بارسلونا - لالیگا - نقل و انتقالات بارسلوناخرید فرانسوی بارسلونا در ابتدای دوران حضورش مشکلات زیادی در قسمت زبان اسپانیایی داشته است.

طرفداری - لوکاس دینیه، مدافع کناری و فرانسوی ملی‌پوش بارسلونا در روزهای ابتدایی حضورش در این تیم به دلیل مسلط نبودن بر زبان اسپانیایی، باعث به وجود آمدن داستانی جالب شده که حالا ساموئل اومتیتی آن را فاش کرده است.

به گزارش mundodeportivo، اومتیتی در قسمتی از مصاحبه جدیدش با فرانس فوتبال فاش کرد که لوکاس دینیه در روزهای ابتدایی حضور در بارسلونا نمی‌توانست صحبت‌های فنی لوئیز انریکه را درک کند و این موضوع در همان مکالمه اول بازیکن و سرمربی به وضوح فاش شد.

داستان از این قرار است که انریکه در اولین مکالمه خود با لوکاس دینیه چندین و چند نکته فنی به بازیکن جدید خود می‌گوید و در انتها مانند همیشه، جمله‌ای سوالی با این مضمون که « حالا نظر خودت چیست » مطرح می‌کند. دینیه‌ که به هیچ عنوان نفهمیده داستان از چه قرار است(!) با صدای بلند می‌گوید «بله».  کادرفنی و بازیکنان دیگر منتظر بودند که او حالا توضیحی هر چند مختصر درباره حرف‌های انریکه بدهد چون همیشه همین‌طور است اما پس از مدتی که سکوت بر فضا حاکم بوده، همه شروع به خندیدن می‌کنند و تازه دینیه می‌فهمد چه اتفاقی افتاده است.

گفتنی‌ست اومتیتی و دینیه، دو خرید فرانسوی این فصل بارسلونا هم چنان در قسمت تسلط بر زبان اسپانیایی مشکل دارند و این جرمی متئوست که قسمت‌های مهم حرف‌های انریکه و کادر فنی را برای آن‌ها ترجمه می کند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394061

خبر فوق مربوط به رسانه طرفداری می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم