خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
پوشش زنده نشست سرنوشت‌ساز اوپکنشست سرنوشت‌ساز وزرای اوپک آغاز شده و تحت تأثیر خوش‌بینی نسبت به این نشست قیمت نفت برنت بیش از 5 دلار افزایش یافته و به مرز 49 دلار به ازای هر بشکه رسیده است. نشست وزرای کشورهای عضو اوپک در وین آغاز شده است.
به گزارش نکونیوز، نشست سرنوشت ساز وزرای اوپک آغاز شده و تحت تأثیر خوش بینی نسبت به این نشست قیمت نفت برنت بیش از 5 دلار افزایش یافته و به مرز 49 دلار به ازای هر بشکه رسیده است.
زنگنه پیش از شروع جلسه افتتاحیه به خبرنگاران گفته که ایران کاهش تولید یا فریز تولید [در سطح کنونی] را نمی پذیرد.
زنگنه در عین حال گفته است که اوپک به توافق نزدیک شده است.
نظر زنگنه در حال حاضر با نظر وزیر انرژی عربستان، اختلاف دارد. عربستان از ایران می خواهد تا تولید نفت خود را فریز کند.
خالد الفالح وزیر انرژی عربستان نیز به خبرنگاران گفته که اوپک به توافق نزدیک شده است. مهم تر از این وی برخلاف گذشته گفته است که در صورتی که ایران سطح تولید نفت خود را فریز کند، عربستان استقبال خواهد کرد. عربستان پیش از این می گفت که ایران نیز باید تولید نفت خود را کاهش دهد.

کانال تلگرام نکونیوز، لحظه به لحظه نشست سرنوشت ساز اوپک را پوشش می دهد. برای اطلاع از آخرین تحولات این نشست می توانید به کانال تلگرام نکونیوز به آدرس زیر بپیوندید (برای عضویت، لطفاً روی لینک زیر کلیک نمایید):

https://telegram.me/neconews

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394051

خبر فوق مربوط به رسانهنکو می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم