خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
یکی از گزینه‌های سرمربی‌گری تیم ملی والیبال ایران برای مذاکره با لهستانی‌ها راهی ورشو شده است. ایران اکونومیست - به گزارش ایران اکونومیست؛حدود دو روز پیش بود که رسانه‌های ایتالیایی از جمله «گاتزتا دلو اسپورت» اعلام کردند که «رادوستین استویچف» بلغارستانی به‌زودی به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال لهستان معرفی می‌شود.

این مربی بلغارستانی که جزو گزینه‌های اصلی مربی‌گری تیم ملی والیبال ایران نیز محسوب می‌شود راهی ورشو لهستان شده است تا با مسئولان فدراسیون این کشور مذاکره کند.

عکس این مربی در یکی از مشهورترین هتل‌های ورشو لهستان منتشر شده است و به این ترتیب به نظر می‌رسد شایعه مربی‌گری این بلغارستانی در تیم ملی لهستان رنگ واقعیت به خود بگیرد.

رسانه‌ها اعلام کردند که تا اواخر هفته آینده به احتمال فراوان این مربی به عنوان سرمربی تیم ملی لهستان معرفی می‌شود.

«رادوستین استویچف» بلغارستانی، «مارسلو مندس» آرژانتینی، «آندره آناستازی» ایتالیایی و البته «رزنده» برزیلی به عنوان گزینه‌های سرمربی‌گری تیم ملی والیبال ایران معرفی شده‌اند.

یکی از اعضای هیأت رئیسه فدراسیون والیبال اعلام کرده بود که مندس شانس کمی برای نشستن روی نیمکت تیم ملی دارد و استویچف و آناستازی گزینه‌های جدی‌تری هستند.

اگر حضور استویچف در لهستان قطعی شود بنابراین یکی از گزینه‌های اصلی سرمربی‌گری تیم ملی ایران از لیست خارج می‌شود. با این حال باید منتظر نتیجه مذاکره استویچف با لهستان ماند.
رادوستین استویچف در هتلی در ورشو

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394006

خبر فوق مربوط به رسانهاکونومیست می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم