کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
چند پایگاه اینترنتی هلندی از دو قدرت برتر فوتبال باشگاهی این کشور به عنوان مشتریان مهاجم ایرانی روستوف روسیه نام برده‌اند.به گزارش بلاغ، در حالی که خبرهایی مبنی بر تمایل باشگاه های لیورپول و مارسی به خرید سردار آزمون شنیده می شود، چند سایت هلندی ادعا کرده اند که باشگاه های آژاکس و پی اس وی آیندهوون نیز برای خرید این بازیکن 24 ساله ابراز تمایل کرده اند.

سه سایت «آژاکس شوتایم»، «فوتبال زون» و «فوتبال پریمئور» مدعی شده اند که آژاکس و روستوف خواهان عقد قرارداد با مهاجم ایرانی هستند که این فصل با گل های حساسش برای روستوف برابر تیم های بزرگی مانند بایرن مونیخ و اتلتیکومادرید شم بالای گلزنی اش را به نمایش گذاشته است. آنها البته به نقل از آزمون نوشته اند که هیچ اطلاعی از پیشنهاد این دوباشگاه نداشته و اینکه هیچ تماسی از سوی این باشگاه هلندی با وی گرفته نشده است.

در همین حال سایت آژاکس شوتایم ادعا کرده که اسکات آنتون، مدیر استعدادیابی آژاکس نه تنها آزمون بلکه دو بازیکن دیگر روستوف را هم زیر نظر گرفته که یکی از آنها دروازه بان این تیم سوسلان ژانائف و دیگری دنیس ترنتیف است.

هم آژاکس و هم پی اس وی آیندهوون این فصل با روستوف بازی های رودررو داشته اند. آژاکس در پلی آف لیگ قهرمانان اروپا به نایب قهرمان فصل گذشته روسیه باخت و آیندهوون هم در مرحله گروهی این فصل لیگ قهرمانان با سردار آزمون و یارانش روبه رو شد. هر دو تیم در این بازی ها کیفیت بازی آزمون را از نزدیک مشاهده کرده و برای جذب وی وسوسه شده اند.

این در حالی است که سردار آزمون بارها تاکید کرده پیشنهادی رسمی ندارد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393955

خبر فوق مربوط به رسانه بلاغ می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم