خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
نمایندگان اصفهان در لیگ برتر هندبال در چهارمین هفته این مسابقات در سبزوار و بافق به میدان می‌روند. شاگردان حبیبی در تدارک چهارمین پیروزی/ سپاهان رنگ برد را می‌بیند؟ به گزارش ایمنا، هفته چهارم لیگ برتر هندبال مردان از فردا پنجشنبه با برگزاری 2 مسابقه آغاز می شود و روز جمعه با انجام سه دیدار دیگر به پایان می رسد.
در یکی از مسابقات فردا، سپاهان در سبزوار به مصاف تیم بیتای این شهر می رود. سپاهان که در روزگاری نه چندان دور از مدعیان همیشگی لیگ برتر محسوب می شد، در چند فصل اخیر با افت مواجه شده و کمتر نشانی از آن تیم خطرناک برای حریفان دارد. زردپوشان که امسال با هدایت محسن طاهری و با ترکیبی جوان پا به مسابقات گذاشته اند در سه دیدار قبلی خود در کسب پیروزی ناکام ماندند و با یک امتیاز در رده نهم جدول رده بندی جای دارند.
بیتای سبزوار حریف این هفته سپاهان یک بازی کمتر انجام داده و با یک برد و یک باخت درست در میانه جدول 10 تیمی لیگ برتر ایستاده است.
اما سه دیدار روز جمعه به صورت همزمان از ساعت 16 آغاز می شود که در یکی از آنها شهرداری کاشان به مصاف تیم انتهای جدولی توسعه و عمران بافق می رود. شهرداری کاشان درست در نقطه مقابل تیم هم استانی یعنی سپاهان قرار دارد و شاگردان حبیبی هنوز شکستی در کارنامه خود نداشته اند و با پنج امتیاز جایگاه دوم جدول رده بندی را در اختیار دارند.
شهرداری کاشان در صورت پیروزی مقابل توسعه و عمران بافق و شکست نفت و گاز گچساران در دیدار با صنعت مس کرمان در بازی همزمان، می تواند صدر جدول را مال خود کند.
برنامه کامل هفته چهارم لیگ برتر هندبال به این شرح است:
پنجشنبه 11 آذر 95

هپکو اراک - نوین قطره مهر پارسه مرودشت، ساعت 16
بیتا سبزوار - سپاهان اصفهان، ساعت 17
جمعه 12 آذر 95
توسعه و عمران بافق - شهرداری کاشان، ساعت 16
نفت و گاز گچساران - صنعت مس کرمان، ساعت 16
شهرداری ارومیه - نیروی زمینی تهران، ساعت 16


15118/118/4
کانال اطلاع رسانی: https://telegram.me/imnanews

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393953

خبر فوق مربوط به رسانه ایمنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم