خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش ایرنا ، در این بازدید که محمود واعظی وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات و جواد جهانگیرزاده سفیر کشورمان نیز حضور داشتند، درباره ظرفیت ها و محصولات حوزه ارتباطات و فن آوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران به رییس جمهوری آذربایجان گزارشی ارایه شد.
در نمایشگاه بین المللی ارتباطات و فن آوری اطلاعات باکو تل، 10 شرکت ایرانی فعال در بخش های سخت افزای و نرم افزاری توانمندی های خود در معرض دید عموم قرار دادند.
محمود واعظی وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران که روز گذشته برای شرکت در این نمایشگاه بین المللی وارد باکو شد، در این سفر با الهام علی اف رییس جمهوری آذربایجان و وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات این کشور دیدار و گفت وگو کرد.
بهمن حسین زاده مدیر کل ارتباطات و فن آوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی در حاشیه این نمایشگاه در گفت وگویی با خبرنگار ایرنا با اشاره به پیشرفت های قابل توجه کشورمان در حوزه ارتباطات و فن آوری اطلاعات ، محصولات تولیدی کشورمان در این حوزه را قابل رقابت در بازار جمهوری آذربایجان دانست .
وی، حضور سه شرکت از استان آذربایجان شرقی در این نمایشگاه بین المللی را یادآور شد و گفت ، با توجه به این که گردشگری سلامت یکی از موضوعات در روابط ایران و جمهوری آذربایجان است، جوانان ایرانی از تبریز برنامه های کاربردی در این حوزه تولید کردند .
وی افزود: برنامه های مذکور در این نمایشگاه نیز ارایه شده است و مخاطبان از جمهوری آذربایجان با استفاده از این برنامه ها اطلاعات لازم را درباره ظرفیت های گردشگری سلامت کشورمان به دست می آورند و این مهم تسهیلاتی برای سفرهای گردشگری سلامت آنان ایجاد می کند .
در نمایشگاه بین المللی باکو تل همچنین ظرفیت های شرکت های ایرانی در حوزه مخابراتی و تجهیزات مرتبط با شبکه های موبایل و سیار به نمایش گذاشته شده است.
نمایشگاه بین المللی ارتباطات و فن آوری اطلاعات باکو تل با حضور نزدیک به 80 شرکت از 18 کشور روز گذشته ( سه شنبه ) گشایش یافت و تا دوم دسامبر (جمعه 12 آذرماه) ادامه خواهد داشت.
خاورم ** 337 ** 1574 * انتشار دهنده: محسن تهوری

انتهای پیام /*

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393927

خبر فوق مربوط به رسانه ایرنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم