خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
اخبار بازی صحبت های کارگردان Dishonored 2 درباره مشکلات نسخه پی سی بازی

هاروی اسمیت، کارگردان Dishonored 2، درباره مشکلات رایانه های شخصی بازی حرف هایی زد.

علی رغم نقدهای بسیار مثبت، نسخه رایانه های شخصی بازی Dishonored 2، با مشکلات بسیار زیادی دست و پنجه نرم می کرد. البته پس از عرضه بازی، بروزرسانی های برای نسخه رایانه های شخصی بازی منتشر شد که تا حد زیادی این مشکلات را مرتفع کرد. این بروزرسانی ها که آخرین آنها نسخه 1.2 بود، بیش از ۱۰۰ مشکل نسخه پی سی بازی را رفع کرد. حال هاروی اسمیت، کارگردان بازی، در مصاحبه ای که با وب سایت گلیکسل انجام داده، صحبت هایی در این باره کرده است. وی اعلام کرده که با اینکه آنها آزمایش های بسیار زیادی را برروی نسخه پی سی بازی انجام دادند، باز هم این نسخه با مشکلاتی روبه رو شد:

با اینکه ما بازی را برروی سیستم های مختلفی آزمایش کردیم، با این حال برخی سیستم ها بودند که ما انتظارشان را نداشتیم. به طور مثال کامپیوترهای فوق العاده قوی که کارت گرافیک ضعیفی دارند، درایورهای قدیمی کارت های گرافیک و مواردی از این دست. من خودم یک «پی سی گیمر» هستم. به نظر من هیچ بازی توان رقابت با بازی ای که برروی یک رایانه شخصی فوق العاده قدرتمند اجرا می شود، ندارد. اما با این همه، پشتیبانی از این پلتفرم به دلیل سیستم های مختلف، کار بسیار دشواری است. ساخت یک بازی برای رایانه های شخصی، بسیار بسیار پیچیده تر از ساخت یک بازی برای کنسول ها است.

برخی از مشکلات نسخه رایانه های شخصی، نرخ فریم ناپایدار، گرافیک تار و مشکلات کنترل ماوس بودند. در ادامه این مصاحبه، هنگامی که از اسمیت سوال شد که آیا این امکان وجود دارد که مگان فاستر در DLC بازی یک شخصیت قابل بازی باشد، اسمیت نه این مسئله را تایید کرد و نه آن را رد کرد و فقط اعلام کرد که مگان یک شخصیت محبوب است.

بازی Dishonored 2 در زومجی نیز توسط رضا حاج محمدی بررسی شد و توانست نمره بسیار خوب ۹ را دریافت کند. رضا حاج محمدی در نقد خود از بازی گفت:

Dishonored 2 حاصل یک دنباله سازی کلاسیک است. دنباله ای که برخلاف بسیاری از بازی های این روزها به کلی تغییر نکرده، بلکه نسخه ی زیباتر، هیجان انگیزتر و کامل تری از بازی اول محسوب می شود. در دورانی که طراحی مرحله مورد کمترین توجه از سوی سازندگان قرار می گیرد، استودیوی آرکین باز دوباره اهمیت و جادوی آن را ثابت کرده است. مخفی کاری در محیط های عظیم و گسترده ی شهر کارناکا با وجود طراحی مراحل معرکه ی بازی، اعتیادآورتر از این نمی شود. Dishonored 2 کماکان به خاطر داستانگویی عقب مانده اش بی نقص نیست، اما این دلیل نمی شود که آن را از دست بدهید.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393911

خبر فوق مربوط به رسانهزومجی می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم