خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
میراژ 2017 رقبای خود را پشت سر می گذارد

رضا مزینانی معاون فروش آرین موتور نماینده رسمی میتسوبیشی در ایران، در گفت وگو با خبرنگار «پرشین خودرو»، با تایید استقبال بی نظیر مردم از محصول جدید میتسوبیشی گفت: میراژ 2017 که به تازگی رونمایی شد جزو محصولاتی است که از لحاظ آپشن و امکانات تفاوت های بسیاری با مدل قبل از خود کرده است و طبیعی بود که مردم از ورود این محصول استقبال کنند.


وی ادامه داد: در ظاهر این خودرو می توان به اضافه شدن زنون و Day Light به سیستم روشنایی آن اشاره کرد و البته نغییراتی که بر روی کاپوت خودرو و کروم بندی ها دیده می شود نیز قابل تعمل است.


مزینانی میراژ 2017 را خودرویی عضلانی تشبیه کرد و افزود: وجود 6 ایربگ در این خودرو علاقه مندان میراژ را شوکه کرده است زیرا مدل قبلی این محصول تنها 2 ایربگ داشت و قرار بود نهایتا 1 ایربگ دیگر به این محصول جدید اضافه شود اما 4 ایربگ جدید فوق العاده است.


وی قیمت خودروی میراژ 2017 را مناسب دانست و افزود: داشتن کروز کنترل، بلوتوث موبایل و کلید استارت در خودروهایی در این سطح می تواند آپشن های خاص تلقی شود و چرم به کار رفته در خودرو و گرمکن صندلی ها نیز به خاص بودن این خودروی کوچک می افزاید بنابراین فکر می کنم با توجه به امکانات خودرو، قیمت مناسب است.


مزینانی رقبای میراژ 2017 را محدود به 3 خودرو دانست و افزود: پیکانتو از شرکت کیا، مزدا 2 و MG3 تنها رقبای این خودرو هستند اما فروش ما در روز های گذشته نشان داد که میراژ 2017 رقبای خود را پشت سر خواهد گذاشت.


معاون فروش شرکت آرین موتور تصریح کرد: میراژ جدید همزمان با سایر کشورهای دیگر رونمایی شد و پیش بینی ما برای فروش در سال 95، افزون بر 500 دستگاه بوده است که مطمئنا محقق خواهد شد.


وی در مورد تغییر مدل های فروش خودروهای میتسوبیشی در آینده گفت: در صورتی که احساس کنیم در فضای رقابت با سایر برندها باید کار جدید انجام دهیم، این تغییر در مدل فروش را انجام خواهیم داد.برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو»telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393905

خبر فوق مربوط به رسانه طرفداری می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم