خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
وزیر بهداشت

سلامت آنلاین- وزیر بهداشت پیگیری و به نتیجه رساندن علل وقوع حادثه قطار را برای دولت موضوعی حیثیتی خواند و اطمینان داد دولت به طور جدی آن را پیگیری خواهد کرد.

به گزارش سلامت آنلاین دکتر حسن هاشمی صبح امروز در مراسم تشییع پیکر قربانیان حادثه تلخ قطار تبریز - مشهد ضمن تسلیت به خانواده های داغدار ، مردم شریف آدربایجان و همه ایرانیان افزود: دولت برای جلوگیری از تکرار حادثه قطار همه توان خود را به کار خواهد گرفت .

وی تاکید کرد: رسیدگی به ضایعه دردناک قطار تبریز-مشهد به حقوق مردم مربوط است و باید پیگیری شود و مطمئن باشید که این موضوع در اسرع وقت و در عدالت و قاطعیت رسیدگی خواهد شد.

وی گفت: اینکه چرا مردم آذربایجان در حادثه قطار و در راه زیارت امام رضا(ع) داغدار شده و مراسم تشییع را نیز در سالگرد شهادت امام رضا(ع) برگزار می کنند، به این خاطر است که مردم شریف آذربایجان همواره در دفاع از حریم ولایت آماده بوده اند.

وی افزود: ما کم‌ترین حوادث را در خصوص قطار در کشور داریم و وظیفه‌ دولت و حکومت است که در مقابل این فاجعه،کوتاهی‌ها و اشکالات احتمالی که منجر به این حادثه شده ، برر سی لازم را انجام دهد.

وزیر بهداشت تاکید کرد: رئیس جمهور دستور قاطع رسیدگی و بررسی علل این ضایعه را داده‌اند و اطمینان داشته باشید با کسانی که در این خصوص کوتاهی کرده اند ، طبق قانون برخورد می شود.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393884

خبر فوق مربوط به رسانه سلامت آنلاین می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم