خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

گوشی میزو پرو 6 پلاس در گیک بنچ محک خورد؛ قدرتنمایی اگزینوس 8890

شاید تقریبا یکسال باشد که درباره گوشی آینده میزو با پردازنده اگزینوس، خبرهایی منتشر می شود. در بسیاری از این خبرها، حدس ما بر آن بود که این دستگاه به تراشه اگزینوس ۸۸۹۰ مجهز خواهد بود. گویا حدس ما درست بوده است. یکی از تحلیلگران صنعتی نیز این مورد را مدتی بعد تایید کرد. با این حال گوشی میزو پرو ۶ پلاس (Meizu Pro 6 Plus) دیروز در بنچمارک گیک بنچ محک خورد.

انتشار اولین شایعات درباره گوشی میزو پرو ۶ پلاس حدودا از دو ماه قبل آغاز شد. در آن زمان یکی از منابع خبری به این نکته اشاره داشت که کمپانی میزو در حال کار بر روی یک گوشی پرچمدار جدید با نمایشگر ۵.۷ اینچی و تراشه اگزینوس ۸۸۹۰ است.

بعد از این مقاله، چیز زیادی درباره این گوشی شنیده نشد تا روز گذشته، که در گیک بنچ ظاهر شد.

گوشی میزو پرو 6 پلاس در گیک بنچ محک خورد؛ قدرتنمایی اگزینوس 8890

گوشی میزو پرو ۶ پلاس که به یک پردازنده هشت هسته ای با سرعت پردازش ۱.۴۸ گیگاهرتز مجهز بود، در آزمون تک هسته ای بنچمارک گیک بنچ امتیاز ۱۴۶۲ و در آزمون چند هسته ای، امتیاز ۳۶۹۳ را به دست آورد.

اگر چه برای نام این پردازنده، به طور مشخص، اگزینوس ۸۸۹۰ عنوان نشده است؛ اما به احتمال بسیار زیاد و با توجه به سرعت پردازش این تراشه، می تواند همین اگزینوس ۸۸۹۰ باشد.

از دیگر مشخصات میزو پرو ۶ پلاس می توان به ۴ گیگابایت رم و سیستم عامل اندروید ۶.۰ مارشمالو اشاره کرد. امیدواریم که به زودی جزئیات بیشتری از این دستگاه منتشر شود، با تکرا همراه باشید.

.

منبع: gizmochina

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393836

خبر فوق مربوط به رسانه تکرا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم